Legendarna płyta Kalibra 44 - Magia i Miecz w sprzedaży na winylu

i

Autor: Materiały prasowe

Legendarna płyta Kalibra 44 - Magia i Miecz w sprzedaży na winylu

2021-10-12 15:08

Legendarne wydawnictwo, jedna z podwalin polskiego hip-hopu, w winylowej edycji trafia do sprzedaży! Zapraszamy Was do zakupu długo wyczekiwanego preorderu - albumu "Magia i miecz" formacji Kaliber 44! Po raz pierwszy jeden z najlepszych numerów Kalibra, "Psychodela" wyjdzie tez na wosku - to fantastyczna wiadomość dla każdego fana rapu i nie tylko.

Kaliber 44 to jedna z pierwszych i najważniejszych polskich grup hip-hopowych. Legendarna wręcz formacja, której członkami byli AbraDab, Joka i zmarły w tragicznych okolicznościach Magik. "Magia i miecz", ich debiutancki singiel z roku 1996, to jedno z pierwszych legalnych polskich wydawnictw hip-hopowych i bardzo poszukiwany wśród kolekcjonerów rarytas.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Wytwórnia SP Records, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom fanów, zapowiada wydanie "Magii i miecza" A.D. 2021 - w tym po raz pierwszy na winylu z dodatkiem "Psychodeli", która ukaże się po raz pierwszy na tym nośniku! Będzie to wydanie jednopłytowe (1x180 gram), w dwóch wersjach kolorystycznych - zielonej (transparentnej) i czarnej. Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący - płyta będzie dostępna w sprzedaży w ograniczonym czasie! "Magię i miecz" zakupić wyłącznie do 22 października do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

W sprzedaży pojawią się także płyty CD oraz kasety magnetofonowe, a także mnóstwo ciekawego merchu - koszulki z linii Basic, Premium i Vinyl Edition, a do tego bluzy, longsleevy, a także bluzy oversize. To absolutna gratka dla każdego Kalibromaniaka i nie tylko.

Preorder ruszył 12 października, o godzinie 12 na stronie sklepu SP Records - www.sprecords.pl. Bądźcie czujni -zamówienia winyli złożyć można tylko do 22 października!