Tricky w Polsce 2021: bilety, daty, miejsca 3 koncertów legendy trip hopu

i

Autor: Materiały prasowe

Tricky w Polsce 2021: bilety, daty, miejsca 3 koncertów legendy trip hopu

2021-10-12 14:00

Tricky wraca do Polski i to na aż trzy koncerty! Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album Fall To Pieces, który ukaże się 4 września 2020, nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest Tricky.

Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, Hell Is Round The Corner, która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie - większość utworów na Fall To Pieces, w tym pierwszy singiel Fall Please, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą. Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać. - mówi o tej współpracy Tricky.

Tricky - bilety na koncerty w Polsce

  • 20.10.2021 Praga Centrum, Warszawa
  • 21.10.2021 Tama, Poznań
  • 22.10.2021 Klub Kwadrat, Kraków

Sprzedaż biletów wystartowała w piątek, 24 lipca 2020, o godzinie 10:00 na www.followthestep.com, Going., empik bilety i EventimPolska.