Rockowe kalendarium Jaro Sobierajewicza

i

Autor: ESKA Rock

podcasty eski rock

"Rockowe kalendarium" - podcast Jaro Sobierajewicza z Eski ROCK!

2024-06-24 17:39

Jaro Sobierajewicz, bardzo dobrze znany słuchaczom radia Eska ROCK jako prowadzący audycję "Kultowe kawałki, kultowe historie", zaprasza na swój najnowszy projekt! Tym razem dziennikarz przygotował coś specjalnego dla fanów historii rocka i metalu, a szczególnie tych ceniących sobie pamięć o tych największych - podcast "Rockowe kalendarium"!

Jesteś fanem lub fanką rocka i metalu? Osobą, która szczególnie ceni sobie historię tych gatunków i chciałaby dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej? Mamy pewną propozycję! W lipcu wystartował nowy projekt spod szyldu stacji radiowej Eska ROCK - mowa o podcaście "Rockowe kalendarium"! W jego ramach prowadzący - bardzo dobrze znany słuchaczom radia, Jaro Sobierajewicz, przez okrągły ro(c)k przegląda kartki z muzycznego kalendarza, prezentując dzień po dniu najciekawsze rockowe historie. O co dokładnie chodzi? Sprawdź poniżej najnowszy epizod - co działo się w historii rocka w ostatnich dniach czerwca? Posłuchaj niżej nowego odcinka "Rockowego kalendarium"!

Aerosmith - największe przeboje amerykańskiej legendy rocka

Gdzie znaleźć podcast "Rockowe kalendarium"?

Podcast "Rockowe kalendarium" dostępny jest na platformie Spotify i innych platformach podcastowych, m.in. Apple podcast, Google podcast itp., a jego kolejne epizody trafiają tam na początku danego tygodnia. Poniżej znajdziesz dostęp do podcastu.

Jaro Sobierajewicz i "Kultowe kawałki, kultowe historie"

Jaro Sobierajewicz prowadzi na antenie radia Eska ROCK bardzo lubianą audycje "Kultowe kawałki, kultowe historie". Jest ona nadawana od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00 i w niedzielę od 13:00, a dominuje w niej brzmienie klasycznego rocka. Prowadzący prezentuje wybrane utwory, dzieląc się ciekawostkami związanymi z legendarnymi artystami i ich utworami.

Listen to "Rockowe kalendarium" on Spreaker.

Sprawdź się w quizie o rocku i metalu z czasów PRL-u:

Rock i metal z czasów PRL-u - co wiesz o muzyce z dawnych lat? Rozwiąż quiz

Pytanie 1 z 10
Kto uznawany jest za ojca polskiego rocka?