Rockowa Noc 2023 - Vader i WaluśKraksaKryzys pierwszymi ogłoszonymi rzeszowskiego festiwalu!

i

Autor: Materiały prasowe Rockowa Noc 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, LINE-UP

Rockowa Noc 2023 - kto wystąpi na rzeszowskim festiwalu? LINE-UP

2023-03-10 15:37

ROCKOWA NOC - najgłośniejszy festiwal w Rzeszowie wchodzi w pełnoletniość! W dniach 25-26 sierpnia 2023 roku Rockowa Noc obchodzić będzie swoje 18-te urodziny. Komunikację festiwalu rozpoczynamy mocnym uderzeniem. Tej nocy organizatorzy ogłosili pierwsze gwiazdy, są to zespoły grające metal i alternatywę, bo rock niejedno ma imię! Wystartowała pierwsza pula karnetów dwudniowych w cenie 79 zł, która będzie dostępna do 18 maja.

Znamy dwa pierwsze zespoły – Vader i Waluś Kraksa Kryzys

Ostatni weekend sierpnia upłynie w Rzeszowie pod znakiem najhuczniejszej 18-tki tego roku: Festiwalu Rockowa Noc. Minionej nocy ogłoszono dwa pierwsze zespoły które zobaczymy na scenie. Będą to znana na całym świecie legenda polskiego thrash i death metalu, ze specjalnym koncertem na 40-lecie - Vader oraz Miły Młody Człowiek - WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy. Jak zapowiadają organizatorzy kolejne ogłoszenia dotyczące line-upu komunikowane będą również w godzinach nocnych. Organizatorami Rockowej Nocy są Estrada Rzeszowska oraz Rzeszów Stolica Innowacji, a partnerem strategicznym agencja Arto-Music & Media.

Rockowa Noc - line-up

  • Vader
  • WaluśKraksaKryzys
  • Dziwna Wiosna
  • Nocny Kochanek

Miejsce i termin

Znany jest termin wydarzenia to ostatni weekend wakacji piątek 25 i sobota 26 sierpnia. Biorąc pod uwagę zeszłoroczną edycję należy też spodziewać się całonocnej imprezy pomiędzy piątkiem a sobotą. Festiwal odbędzie się podobnie jak w zeszłym roku, w samym sercu Rzeszowa, w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Największa 18-tka w Polsce to - jak zapowiadają organizatorzy – zabawa do białego rana.

O nowej płycie i Taco Hemingwayu - Riverside w Esce ROCK

Bilety 

Równo o północy ruszyła też sprzedaż karnetów na Festiwal. Są one dostępne w bileteriach Ticketmaster i Biletomat.

Organizatorzy Rockowej Nocy podali transparentną pełną politykę cenową i dostępność poszczególnych pul biletów. Do 18 maja, w ramach I puli zakupić można karnety dwudniowe, które kosztują 79,00 zł, a w dla posiadaczy Karty Rodzina Wielodzietna 3+, motocyklistów oraz młodzieży w wieku 12-16 lat ulgowych dedykowanych 39,50 zł. Dzieci do 12 roku życia wejdą na teren festiwalu pod opieką rodziców zupełnie bezpłatnie. Druga pula biletów dostępna będzie od 19 maja, zaś ceny wzrosną odpowiednio do 109 zł za karnet dwudniowy i 54,50 zł w wersji ulgowej. W III puli, która dostępna będzie od 1 sierpnia zakupić będzie można również bilety jednodniowe, które kosztować będą 100,00 zł (50,00 zł w wersji ulgowej) oraz karnety dwudniowe w cenie 159,00 zł (ulgowe 79,50 zł). 

Rockowa Noc to festiwal o mocnych korzeniach, najgłośniejsza impreza w mieście, a w tym roku zarazem największa i najhuczniejsza 18-tka w Polsce!  Wszystkie informacje znajdziecie na profilach FB festiwalu @rockowanoc i IG festiwalu @rockowanoc. Bądźcie na bieżąco.