Rockowa Noc 2023 - Vader i WaluśKraksaKryzys pierwszymi ogłoszonymi rzeszowskiego festiwalu!

i

Autor: Materiały prasowe Rockowa Noc 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, LINE-UP

Rockowa Noc 2023 - kto wystąpi na rzeszowskim festiwalu? LINE-UP

2023-08-23 9:25

ROCKOWA NOC - najgłośniejszy festiwal w Rzeszowie wchodzi w pełnoletniość! W dniach 25-26 sierpnia 2023 roku Rockowa Noc obchodzić będzie swoje 18-te urodziny. Nie da się ukryć - fanów czeka mocne uderzenie! Znany jest już line-up wydarzenia - są to zespoły grające metal i alternatywę, bo rock niejedno ma imię! W sprzedaży wciąż są dostępne bilety!

Rockowa Noc 2023 - LINE-UP

Ostatni weekend sierpnia upłynie w Rzeszowie pod znakiem najhuczniejszej 18-tki tego roku: Festiwalu Rockowa Noc. Minionej nocy ogłoszono dwa pierwsze zespoły które zobaczymy na scenie. Będą to znana na całym świecie legenda polskiego thrash i death metalu, ze specjalnym koncertem na 40-lecie - Vader oraz Miły Młody Człowiek - WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy. Organizatorami Rockowej Nocy są Estrada Rzeszowska oraz Rzeszów Stolica Innowacji, a partnerem strategicznym agencja Arto-Music & Media.

Rockowa Noc - line-up

 • Vader
 • WaluśKraksaKryzys
 • Dziwna Wiosna
 • Nocny Kochanek
 • Frontside
 • Dopelord
 • Homo Twist
 • P. PiG
 • Supervoid Messengers
 • Bartłomiej Gibson Filip
 • Ga-Ga Zielone Żabki

Oraz Olaf Deriglasoff w roli ambasadora i prowadzącego.

Nocny Kochanek: wciąż więcej facetów chce, żebym się rozbierał. Ale to się zmienia / Mellina #26

Miejsce i termin

Znany jest termin wydarzenia to ostatni weekend wakacji piątek 25 i sobota 26 sierpnia. Biorąc pod uwagę zeszłoroczną edycję należy też spodziewać się całonocnej imprezy pomiędzy piątkiem a sobotą. Festiwal odbędzie się podobnie jak w zeszłym roku, w samym sercu Rzeszowa, w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Największa 18-tka w Polsce to - jak zapowiadają organizatorzy – zabawa do białego rana.

Bilety 

Sprzedaż karnetów na Festiwal ruszyła już w kwietniu. Są one dostępne w bileteriach Ticketmaster i Biletomat.

Obecnie w sprzedaży dostępne są bilety w ramach III puli - od 1 sierpnia zakupić można również bilety jednodniowe, które kosztują 100,00 zł (50,00 zł w wersji ulgowej) oraz karnety dwudniowe w cenie 159,00 zł (ulgowe 79,50 zł). 

Rockowa Noc to festiwal o mocnych korzeniach, najgłośniejsza impreza w mieście, a w tym roku zarazem największa i najhuczniejsza 18-tka w Polsce!  Wszystkie informacje znajdziecie na profilach FB festiwalu @rockowanoc i IG festiwalu @rockowanoc. Bądźcie na bieżąco.

Rockowa Noc 2023 - rozpiska godzinowa

Znany jest już także rozkład godzinowy wydarzenia. Oficjalny timing znajdziesz poniżej.

Rockowa Noc 2023

i

Autor: Materiały prasowe Rozpiska godzinowa festiwalu Rockowa Noc 2023