Robby Krieger z The Doors zapowiada autobiografię. Kiedy trafi do sprzedaży?

i

Autor: screen: https://youtu.be/1BRbpYBb-e8

Robby Krieger z The Doors zapowiada autobiografię. Kiedy trafi do sprzedaży?

2021-07-14 12:34

O zespole The Doors powiedziano wiele, jednak zawsze znajdą się historie, które nie zostały wcześniej poruszone lub z innej perspektywy, mogą być zupełnie czymś innym. Robby Krieger postanowił opisać swoje wspomnienia w książce autobiograficznej i można być pewnym, że nie zabraknie tam historii The Doors.

Historia grupy The Doors jest fascynująca i mimo tego, że została już wiele razy opowiedziana, to zawsze znajdzie się jakaś sytuacja, która została przez lata pominięta lub pokazana z innej perspektywy. Mimo wielu publikacji na temat grupy, wkrótce otrzymamy autobiografię Robby'ego Kriegera, który dużo opowie o historii zespołu.

Wywiadówka - Kasia Lins

Robby Krieger zapowiada książkę autobiograficzną

Książka zatytułowana 'Set The Night On Fire: Living, Dying, And Playing Guitar With The Doors' została napisana razem z Jeffem Alulisem i ma pojawić się w październiku 2021 roku. Co ciekawie, Robby chce skupić się w niej na nieznanych anegdotach związanych z The Doors oraz na postaci Jima Morrisona. Nie zabraknie też wątku wali z nałogiem i walki z nowotworem. Warto dodać, że Robby wydał w 2020 roku album pod tytułem 'The Ritual Begins At Sundown'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu