Robb Flynn opowiedział, przez jaki zespół wpadł w alkoholizm

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdosgjHESeE

Robb Flynn opowiedział, przez jaki zespół wpadł w alkoholizm

2021-12-15 10:52

Robb Flynn przeżył całkiem sporo na wielu trasach koncertowych i widział wiele dziwnych rzeczy. Jak sam wspomina, przez pewien zespół, który koncertował z Machine Head, Robb popadł w alkoholizm.

Robb Flynn jest postacią mocno zaprawioną w muzycznych bojach i z pewnością widział bardzo dużo. Lider Machine Head, wspomniał ostatnio, przez jaki zespół popadł w alkoholizm na trasie. Która ekipa była najbardziej rozrywkowa ze wszystkich, z którymi grał Robb?

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Robb Flynn opowiedział, przez jaki zespół wpadł w alkoholizm

W rozmowie z z NFR Podcast Robb Flynn opowiedział, przez którą ekipę stal się alkoholikiem:

To coś, do czego w swoim życiu wracałem raz za razem. Przez pierwsze kilka lat, gdy koncertowałem, byłem trzeźwy jak świnia, nie piłem nawet po koncercie, miałem paranoję na punkcie utraty głosu. A potem pojechałem w trasę z Panterą… Od tego momentu piłem cały czas. Wypijałem od siedmiu do dziesięciu kieliszków wódki przed występem i kolejne trzy lub cztery podczas występu na scenie. (...) Robiłem to od tak dawna, że czułem się dziwnie, wychodząc na scenę na trzeźwo. A potrafiłem grać świetnie. Mój głos miał w sobie to „coś”… Ale innym razem wódka mi pomagała, bo gardło mnie bolało, a alkohol je rozluźniał.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu