Ril Anzy

i

Autor: Screen/YouTube/FonoboLabel Ril Anzy z nowym singlem “First Kiss in Heaven”

Ril Anzy z nowym numerem! "First Kiss in Heaven" to rockowa torpeda

2022-11-18 0:11

Zespół Ril Anzy wraca z nowym singlem! Artyści właśnie podzielili się z fanami numerem “First Kiss in Heaven”, który został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Piosenkę od dziś można znaleźć we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale wydawcy na YouTube.

Grupa Ril Anzy zadebiutowała pół roku temu w ramach akcji FONOBO Pitcher. W skład zespołu wchodzą: Antoni Scardina, Filip Milczarczyk, Leon Natan i Olaf Gołębiewski. Ich numer “no problems” podbił streamingi i zapewnił im miejsce na festiwalu Great September. Teraz kontynuując współpracę z wydawcą, wracają z kolejną muzyczną propozycją - pełnym energii singlem “First Kiss in Heaven”.

Nowy utwór zespołu od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Twórczość Ril Anzy podbija serca fanów mocnego grania

Członkowie zespołu Ril Anzy z muzyką i sceną związani są od wielu lat. Jednak dopiero teraz postanowili połączyć swoje siły, choć zupełnie tego nie planowali. Pod koniec 2020 roku spotkali się w sali prób, żeby wspólnie pograć, a już po kilku godzinach byli zespołem. Muzyką opowiadają historie i dzielą się swoimi przeżyciami. Chcą, aby ich piosenki dodawały energii, wzmacniały pewność siebie, a nawet inspirowały.

Singiel “First Kiss in Heaven” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Sonda
Znasz twórczość zespołu Ril Anzy?