Red Hot Chili Peppers w Warszawie 2023 - godzina. Jak prezentuje się czasowy rozkład wydarzenia?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Clara Balzary Red Hot Chili Peppers w Warszawie w 2023 roku - godzina! O której zagra Iggy Pop?

Red Hot Chili Peppers w Warszawie 2023 - godzina. Jak prezentuje się czasowy rozkład wydarzenia?

2023-06-21 8:44

Już w środę 21 czerwca na warszawskim PGE Narodowym, po sześciu latach nieobecności w Polsce, zagra zespół Red Hot Chili Peppers. Formacja nie tylko promować będzie swoje dwa najnowsze albumy, ale także zaprezentuje największe przeboje. Grupa będzie dzielić scenę z formacją The Mars Volta i Iggym Popem! Tak prezentuje się czasówka wydarzenia!

Końcówka czerwca to wspaniały czas dla polskich fanów rockowych brzmień. Po sześciu latach od ostatniej wizyty (koncert w Krakowie w 2017 roku) do naszego kraju wracają Panowie z Red Hot Chili Peppers! Okazują ku temu stało się wydanie aż dwóch albumów - w ubiegłym roku formacja zaprezentowała światu krążki Unlimited Love i Return of the Dream Canteen, pierwsze od czasów słynnego Stadium Arcadium, na których słychać grę gitarzysty, Johna Frusciante. Szykuje się wspaniałe wydarzenie dla fanów muzyki także ze względu na fakt, iż przed "papryczkami" na scenie pojawią się The Mars Volta i sam "ojciec chrzestny punk rocka", Iggy Pop!

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”

Rozkład godzinowy koncertu Red Hot Chili Peppers. O której zagra Iggy Pop?

Na dzień przed wyczekiwanym dniem, organizatorzy udostępnili rozkład godzinowy wydarzenia. O której na scenie pojawi się The Mars Volta? Kiedy tłum przejmie Iggy Pop, a o której, w założeniu, pojawi się na niej gwiazda wieczoru, czyli Red Hot Chili Peppers? Poniżej harmonogram koncertu. Warto pamiętać, że podane godziny są orientacyjne i można spodziewać się drobnych przesunięć w czasie. Organizator informuje także, że w sprzedaży wciąż dostępne są bilety na występ - zarówno na stronie internetowej, jak i dziś oraz w dniu koncertu w kasie (20 czerwca czynna w godzinach 12-20, w dniu pokazu otwarta od godziny 10:00).

Red Hot Chili Peppers, Iggy Pop i The Mars Volta: rozpiska godzinowa

  • 16:30 - Early Entrance
  • 17:00 - Otwarcie bram
  • 18:30- The Mars Volta
  • 19:30 - Iggy Pop
  • 20:45 - Red Hot Chili Peppers

Koncert Red Hot Chili Peppers w Warszawie - zmiany w komunikacji

Warto pamiętać, że koncert wiąże się także ze zmiany w komunikacji na terenie Warszawy, szczególnie w rejonie Saskiej Kępy. Na stronie Urzędu Miasta Warszawy dostępne są szczegółowe informacje na ten temat.