Red Hot Chili Peppers i Post Malone wyruszają razem w trasę koncertową! Gdzie wystąpią?

i

Autor: Rex Features/East News/AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER Kapela i raper wystąpią razem na trasie koncertowej

Red Hot Chili Peppers i Post Malone wyruszają razem w trasę koncertową! Gdzie wystąpią?

2022-07-05 13:11

Red Hot Chili Peppers i Post Malone znają się już dość dobrze. Zespół i amerykański muzyk wystąpili razem w 2019 roku podczas rozdania nagród Grammy. Mimo początkowych wątpliwości, występ został bardzo dobrze przyjęty przez świat muzyki, a zwłaszcza fanów cięższych brzmień. Okazuje się, że już w przyszłym roku, po czterech latach, kapela i raper znów połączą siły, by wyruszyć we wspólną trasę koncertową! Gdzie zagrają?

Red Hot Chili Peppers i Post Malone mają za sobą bardzo pracowite ostatnie miesiące. W kwietniu na rynku ukazał się wyczekiwany album amerykańskiej formacji, do składu której po kilku latach przerwy powrócił uwielbiany przez fanów John Frusciante. Krążek Unlimited Love został bardzo dobrze przyjęty i dotarł na szczyty najważniejszych list przebojów na świecie. Dwa miesiące po “papryczkach” swój czwarty album studyjny wydał także Post Malone. Płyta Twelve Carat Toothache do dziś znajduje się wśród najpopularniejszych krążków w światowych zestawieniach.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Red Hot Chili Peppers i Post Malone wyruszają razem w trasę!

Lepsza okazja do tego nie mogła się trafić! W ramach promocji obu albumów, zespół i raper wyruszą we wspólną trasę koncertową! Niestety, muzycy nie dotrą do Polski. Trasa obejmie sześć występów po Australii i Nowej Zelandii. Pierwszy koncert będzie miał miejsce 21 stycznia 2023 roku w Auckland, trasa obejmie także występy w Dunedin, Brisbane, Sydney, Melbourne, by zakończyć się 12 lutego w Perth.