Record Store Day 2022 - sprawdźcie propozycje artystów Universal Music Poland

i

Autor: Materiały prasowe Co będzie można zdobyć na tegorocznym święcie winyli?

Record Store Day 2022 - sprawdźcie propozycje artystów Universal Music Poland

2022-06-15 23:09

Już 18 czerwca odbędzie się drugi drop tegorocznego Record Store Day! Sprawdźcie, winyle jakich artystów z szeregu wytwórni Universal Music Polska będzie można zakupić w najbliższą sobotę!

Już 18 czerwca podczas Record Store Day pojawi się po raz pierwszy na winylu debiutancki album Krystiana Ochmana pt. Ochman. Znajdzie się na nim 11 utworów. Zostanie on wydany w 500 egzemplarzach, na transparentnym czerwonym winylu 180g.

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt

Kobiece propozycje na tegoroczny Record Store Day - Sarsa i Rita Pax z Pauliną Przybysz

Ostatni album Sarsy zatytułowany Runostany swoją premierę miał 25 lutego. Niespełna pół roku później ten alternatywny album ma swoją ponowną premierę, tym razem na pięknym czerwonym winylu, specjalnie na Record Store Day. Na LP znajdzie się 11 utworów, w tym m.in. single: Przyspieszam, Kochanie czy La La Las. Jest to prawdziwa gratka zarówno dla fanów Sarsy, jak i fanów muzyki alternatywnej. 

Rita Pax z Pauliną Przybysz na wokalu i ich interpretacje legendy polskiej sceny bluesowej czyli Piękno. Tribute to Breakout. Jak przystało na klasykę, z okazji Record Store Day album został wydany na winylu, ale żeby oddać ducha awangardowych aranżacji – krążek nie jest klasycznie czarny, tylko czerwony.

Zobacz także: KONCERTY ROCKOWE 2022 POLSKA - kto wystąpi? Daty, miejsca, bilety