Rammstein - Zeit: tracklista, cena, gdzie kupić najnowszy album zespołu?

i

Autor: Matriały prasowe

Rammstein - Zeit: tracklista, cena, gdzie kupić najnowszy album zespołu?

2022-03-24 11:21

Rammstein zapowiedzieli nowy album singlem 'Zeit', ujawniając jednocześnie tracklistę krążka i datę premiery. Sprawdźcie, co wiadomo o najnowszym singlu niemieckiej grupy.

Na pierwszy singiel grupa wybrała epicką balladę, a zarazem tytułową piosenkę. Utwór „Zeit”, niesiony charakterystycznym barytonem Tilla Lindemanna i fortepianową aranżacją, traktuje o naszej śmiertelności i tych cennych, ulotnych chwilach szczęścia. – Czasie, proszę, nawet nie drgnij – śpiewa wokalista. To tylko przedsmak, ponieważ cały krążek zostanie wydany pod koniec kwietnia i wygląda na to, że czeka nas sporo niespodzianek. Co wiadomo o płycie?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - Zeit: tracklista, cena, gdzie kupić najnowszy album zespołu?

Za okładkę „Zeit” odpowiada popularny rockowy muzyk i ceniony fotograf, Bryan Adams. Sesja zdjęciowa odbyła się na schodach budynku Trudelturm, w berlińskim parku aerodynamicznym. Album „Zeit”, którego premierę wyznaczono na 29 kwietnia, dostępny będzie w różnych formatach: od standardowego CD w digipaku z 20-stronicową książeczką, przez specjalną edycję CD w 6-panelowym digipaku i 56-stronicową książeczką oraz podwójny 180-gramowy winyl z wielkoformatową 20-stronicową książeczką, po wersje cyfrowe. Ceny albumu to około 120 zł za CD oraz 250 zł za wydanie winylowe.

Tracklista 'Zeit' prezentuje się następująco:

 1. Armee der Tristen
 2. Zeit 
 3. Schwarz 
 4. Giftig
 5. Zick Zack 
 6. OK
 7. Meine Tränen 
 8. Angst 
 9. Dicke Titten
 10. Lügen 
 11. Adieu 

Przypomnijmy, że Rammstein przyjadą do Polski 16 lipca, by wystąpić na PGE Narodowym.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć