Rammstein - Zeit: nowy teledysk, zapowiada premierowe wydawnictwo niemieckiego zespołu

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=EbHGS_bVkXY

Rammstein - Zeit: nowy teledysk, zapowiada premierowe wydawnictwo niemieckiego zespołu

2022-03-10 17:01

Rammstein od dłuższego czasu zapowiadali nowy album, podkreślając, że pojawi się on przed startem przełożonej trasy koncertowej. Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem, a w sieci pojawił się pierwszy singiel zapowiadający album, którego tytuł to 'Zeit'.

Nowy album Rammstein powstał bardzo szybko, zważywszy na to, że ostatni krążek dostaliśmy w 2019 roku. Wynika to z faktu, że zespół nie mógł koncertować przez pandemię i miał czas, by popracować nad nowymi utworami. Zapowiadano od jakiegoś czasu, że nowa płyta pojawi się przed startem przełożonej trasy, jednak wszystko miał spowalniać brak papieru w tłoczniach. Widać, że grupa wszystko sprawnie ogarnęła i dowodem tego jest singiel 'Zeit'.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - Zeit: nowy singiel trafił do sieci! Tak zespół zapowiada 8. album

Po mrocznych zapowiedziach i odliczaniu, fani w końcu otrzymali premierowy teledysk zespołu Rammstein. Jak można się było spodziewać, klip do numeru 'Zeit', to filmowy, wysoki poziom, do którego grupa nasz przyzwyczaiła przez lata działalności. Nie przedłużając, zobaczcie sami:

Premiera nowego albumu zespołu, została zaplanowana na 29 kwietnia 2022, a jego tytuł to 'Zeit'. Krążek pojawi się w kilku wersjach:

  • CD
  • CD (Deluxe Edition)
  • Podwójny Winyl (Double LP)
  • Podwójny Limitowany Winyl (Double LP Limited Edition) - ekskluzywnie dla Amazon - 06.05.2022

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć