Rage Against the Machine nie, ale Tom Morello tak! Muzyk zagra w Polsce w 2024 roku!

i

Autor: Tom Morello/agefotostock/East News Tom Morello (Rage Against the Machine) w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Rage Against the Machine nie, ale Tom Morello tak! Muzyk zagra w Polsce w 2024 roku!

2024-05-22 14:27

A to dopiero ciekawa wiadomość! Okazuje się, że po odwołanym w 2022 roku koncercie Rage Against the Machine w Polsce, do naszego kraju zawita w tym roku Tom Morello! Muzyk został ogłoszony we wtorek 5 marca jedną z gwiazd Open'er Festival! Co ciekawe, tego samego dnia Orange Main Stage uświetni występ Måneskin - czy doczekamy się duetu?

W 2022 roku zespół Rage Against the Machine po latach powrócił na scenę w ramach nowej trasy koncertowej, której rozpoczęcie opóźniła pandemia koronawirusa. Ta jednak nie potrwała długo, gdy w wyniku kontuzji, której uległ Zack de la Rocha, odwołane zostały pozostałe występy, w tym przekładany występ w Polsce. Czas mija, a wokół formacji, która została niedawno włączona do Rock & Roll Hall of Fame, robi się coraz bardziej gorąco, gdy najpierw Brad Wilk w oświadczeniu twierdzi, że grupa nie wyruszy już nigdy w trasę, a basista Tim Commerford w wywiadzie dla "Rolling Stone" mówi, że tak naprawdę to nic nie wie. Teraz swoją cegiełkę do tej niejasnej sytuacji dołożył Tom Morello.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Tom Morello na Open'er Festival 2024!

We wtorek 5 marca w nowym rzucie ogłoszeń od organizatorów Open'er Festival znalazł się także solowy pokaz właśnie gitarzysty! Muzyk wystąpi 3 lipca na Alter Stage! Warto pamiętać, że tego samego dnia na Orange Main Stage wystąpi zespół Måneskin, z którym to Morello nagrał przebojowy kawałek Gossip - czy doczekamy się szczególnego występu?

Bilety na Toma Morello na Open’er Festival 2024

W sprzedaży są już dostępne bilety na wydarzenie. Etap kupna Regular Tickets potrwa do 10 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Poniżej ceny biletów na Open'er Festival 2024:

  • Bilet jednodniowy - 495 zł
  • Karnet weekendowy (pt + sb) + pole namiotowe - 935 zł
  • Karnet weekendowy (pt + sb) - 759 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 1305 zł
  • Karnet 4 dni - 1039 zł

Open'er Festival odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 roku, tradycyjnie na terenie Portu lotniczego Gdynia-Kosakowo!

Sprawdź ciekawostki o albumie "Rage Against the Machine":

Listen on Spreaker.