Powrót Richiego Sambory do Bon Jovi coraz bliżej? Pojawiły się nowe informacje na temat dokumentu o zespole

i

Autor: FR25496 AP/EAST NEWS Bon Jovi i Richie Sambora znowu razem?

Powrót Richiego Sambory do Bon Jovi coraz bliżej? Do streamingu trafi dokument o zespole - gdzie i kiedy pojawi się w Polsce?

2024-01-23 11:51

Już mniej więcej dwa lata temu po raz pierwszy pojawiły się plotki, jakoby Richie Sambora miał wrócić do Bon Jovi. Choć pojawiało się wiele zapowiedzi, głównie ze strony samego gitarzysty, to do tej pory nic w tym zakresie się nie wydarzyło. Wygląda na to, że stanie się jednak już naprawdę niedługo - i to przy bardzo szczególnej okazji!

Już pod koniec 2022 roku Richie Sambora, dobrze znany jako gitarzysta zespołu Bon Jovi w czasach największej popularności zespołu, zdradził, że przymierza się do wielkiego powrotu do formacji. Muzyk odszedł z jej składu w 2013 roku, by skupić się na karierze solowej, jednak przez te ponad dziesięć lat niewiele w tej materii się zadziało. Sambora zdawał się jednak w kolejnych miesiącach kompletnie "plątać w zeznaniach" - a to mówił, że powrót jest przesądzony, a to, że w sumie, to do żadnych rozmów nie doszło.

W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się jednak nowe wieści w tej sprawie. Gitarzysta w wywiadzie dla 'People" powiedział, że już teraz naprawdę prowadzone są rozmowy w sprawie jego powrotu do Bon Jovi, do tego to on jako pierwszy zdradził, że trwają prace nad dokumentem o grupie. Dziś wiadomo już nieco więcej w obu tych kwestiach.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Sambora i Bon Jovi znowu razem już za chwilę?

Jak wskazuje Roger Friedman's Showbiz 411, już za nieco ponad tydzień, dokładnie 2 lutego, dojdzie do ponownego zjednoczenia się zespołu z gitarzystą. Wszystko to miałoby się odbyć w ramach gali MusiCares Person of the Year, na której w tym roku wyróżniony zostanie lider Bon Jovi. Zgodnie z tradycją wydarzenia, honorowany występuje z własnym pokazem i to, według nieoficjalnych doniesień, przy tej okazji ma dojść do sytuacji, gdy na scenie z grupą znowu stanie jej długoletni gitarzysta.

Dokument o Bon Jovi trafi do streamingu!

To jednak nie koniec! Już 26 kwietnia do streamingu trafi dokument o Bon Jovi! Będzie miał on postać czteroczęściowego serialu, a prawa do jego emisji nabyła platforma Hulu, Dzięki temu polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć projekt o słynnej formacji za pośrednictwem Disney+! Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story powstał z okazji 40-lecia debiutanckiego albumu Bon Jovi, który ukazał się 21 stycznia 1984 roku. Projekt przedstawi kompletną historię formacji i obfitować będzie w niepublikowane wcześniej nagrania, fotografie, wspomnienia i wywiady. Za reżyserię serialu odpowiada Gotham Chopra.