Polskie nowe granie, którego powinniście posłuchać! Pozdrowienia od podziemia

i

Autor: Pixabay

Polskie nowe granie, którego powinniście posłuchać! Pozdrowienia od podziemia

2023-10-27 15:01

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – to niby wyświechtane porzekadło, ale w muzyce naprawdę się sprawdza. Obserwujemy to co dwa tygodnie szykując zestawienie wiadomości, które wysyłają nam niezależni artyści. Oto kolejna garść nowości!

Zaczynamy od ciosu z południa i nowego teledysku grupy Emberstoke. Ich kawałek „Squeeze the day” to klasyczne hard rockowe rzemiosło z amerykańskim zacięciem. Spodoba się wszystkim, którzy nie wyrzucili jeszcze postrzępionych jeansów, a gdzieś w głębi serca marzy im się samotny rajd Harley’em przez Route 66.

Z Jaworzna dotarła do nas wiadomość o nowym materiale grupy Animations. Pochwalili nam się nowym albumem “Contemporary Guide to Modern Living”, który rekomendujemy z czystym sercem wszystkim fanom progresywnego metalu. Jest melodia, jest energia, ale nie ma nudy i powtarzalności. Koniecznie posłuchajcie!

A jeśli tęsknicie za szałowymi latami 80-tymi, skórami, furami i fryzurami a’la Motley Crue oraz totalnym szaleństwie na scenie i bakcstage’u to poznajcie June 66. Jak sami o sobie piszą, chcą grać po prostu rock’n’rolla i przypomnieć światu brzmienie najlepszych lat Sunset Strip. W porządku, wchodzimy w to! Tylko trzymajcie zapalniczki z dala od zespołu, bo lakier do włosów się zapali!

Wrocławska grupa The Great White Lights może się niektórym skojarzyć z Great White, a innym z White Lies. Jedni i drudzy będą jednak w błędzie. Rockowa grupa zaprezentowała nowy singiel „The Last Day on Earth”, który zapowiada mający ukazać się 22 listopada album „Escapism”. My z pewnością będziemy go wypatrywać!

Wspierajcie scenę niezależną, a jeśli macie grających na niej znajomych, lub sami gracie, przesyłajcie nam donosy o działalności zespołów na adres [email protected] z tytułem „Pozdrowienia od Podziemia”!

Człowiek Warga ujawnia na co jest chory. | MELINA ESKA ROCK