Polaczek

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Ł. Klimaczak

muzyczne nowości

Polaczek zapowiada pierwszą solową płytę! "Lekcja PO" to efekt działań z Rafałem Matuszakiem z zespołów Coma i Kashel

2024-05-29 15:00

Polaczek to solowy projekt Roberta Przybysza - wokalisty, tekściarza i muzyka z Łodzi. Muzyk łączy rock, popowe melodie i elektronikę z żywymi instrumentami. Polaczek muzykę zestawia ze swoimi pełnymi życiowego doświadczenia tekstami. Nowy singiel zapowiada jego pierwszą solową płytę. Premiera w lutym 2025 roku.

‘Lekcja PO’ to piosenka stworzona wspólnie z Rafałem Matuszakiem (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). To pełna refleksji podróż do lat młodości artysty - czarno białych czasów PRLu. Utwór porusza tematy takie jak przyjaźń, marzenia, oraz pragnienie kolorowego życia w szarych realiach tamtej epoki.

Autorem słów jest Polaczek. Muzykę skomponował Rafał Matuszak (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). Za miks utworu odpowiada przez Marek Dulewicz. Utwór został zrealizowany w najnowocześniejszym systemie Dolby Atmos przez Łukasz Robakiewicza.

Piotr Rogucki zdradził, ile koncertów zagra Coma w tym roku! Zespół jedną z gwiazd Rockowizny!

"Lekcja PO" to opowieść o czasach, gdy życie było pełne wyzwań, a my jako małolaty, stawialiśmy czoła każdemu z nich. To nie tylko singel, to opowieść o naszej drodze, o tym, jak staliśmy się tym, kim jesteśmy dzisiaj - mówi Polaczek o utworze.

Singiel "Lekcja PO" zapowiada pierwszą płytę Polaczka, która ukaże się w lutym 2025 roku.

Słuchacze i ekipa Eski ROCK podbili Pragę - zobacz zdjęcia z wyjazdu w ramach wygranego konkursu: