Po wyrzuceniu z Megadeth, David Ellefson wraca z nowym projektem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aS_GhnLWAzI

Po wyrzuceniu z Megadeth, David Ellefson wraca z nowym projektem

2021-09-03 9:32

Po wyrzuceniu z Megadeth, fani Davida Ellefsona liczyli na jakieś nowości i jak się okazuje, już wkrótce pojawi się coś świeżego od basisty. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.

David Ellefson został wyrzucony z Megadeth po aferze, która związana była z erotycznymi czatami z jedną z fanek. Po tej aferze, Dave Mustaine postanowił usunąć Davida z grupy i zmienić wszystkie partie basu na płycie. To jednak nie koniec działalności Ellefsona, ponieważ wkrótce ma pojawić się nowe wydawnictwo jego pobocznego projektu.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

David Ellefson zapowiada nowe wydawnictwo. Oto szczegóły projektu The Lucid

The Lucid to projekt, w który od jakiegoś czasu angażował się David Ellefson, a w jego skład wchodzą także: wokalista Vinnie Dombroski, gitarzysta Drew Fortier i perkusista Mike Heller. Tak jakiś czas temu mówił o zespole Ellefson:

To fajna rzecz i bardzo inna. Oczywiście, nie jest to thrash metal, stąd nazwa The Lucid. Nazwa w pewien sposób odzwierciedla muzykę.

Kiedy usłyszymy muzykę zespołu? Jak twierdzi David Ellefson, wszystko zostanie ujawnione w przyszłym tygodniu. Pozostaje czekać.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu