Piknik Czerwiec 76

i

Autor: Materiały prasowe

Piknik Czerwiec '76 - DATA, MIEJSCE, KONCERTY. Kiedy i gdzie zagrają Happysad i Organek?

2022-06-23 16:03

Już w niedzielę 26 czerwca odbędzie się w Warszawie piknik rodzinny Czerwiec '76. Impreza upamiętnia 46. rocznicę strajku robotników z 1976 roku. Na uczestników czeka wiele atrakcji i wystepy znanych zespołów. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat wydarzenia w jednym miejscu!

Park Czechowicki w Warszawie przez kilka godzin stanie się przestrzenią minionej, PRL-owskiej rzeczywistości. Uczestnicy wydarzenia Czerwiec '76 będą mieli okazję do bliskiego zapoznania się z lokalną historią Ursusa na tle wydarzeń ogólnopolskich i na chwilę przenieść się w czasie do przeszłości. Wśród gości pikniku nie zabraknie świadków wydarzeń i uczestników czerwcowego strajku, gotowych do rozmów z mieszkańcami i pasjonatami historii. Dla zgromadzonych pojawi się mnóstwo gier, zabaw i atrakcji oraz koncerty dwóch znanych zespołów. Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się impreza? Kto zagra? Przekonajcie się już teraz.

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

Piknik Czerwiec 76 - atrakcje i koncerty

Pośród atrakcji pikniku znajdą się stanowiska w klimacie epoki. Dla dzieci organizatorzy przygotowali najpopularniejsze gry i zabawy z czasów analogowych, kiedy jeszcze większość czasu spędzaliśmy na podwórku. Stoisko „Małego konspiratora” pozwoli zapoznać się z pracą podziemnej drukarni i przygotowaniem graffiti. Izba Tożsamości Ursusa zaprezentuje eksponaty związane z fabryką traktorów i jej pracownikami. Na pamiątkę chętni mogą zrobić sobie retro selfie w zaaranżowanej, stylowej fotobudce. O godzinie 18:30 rozpoczną się koncerty. Zagrają Happysad oraz Organek.

Piknik Czerwiec 76 - data, miejsce

Piknik rodzinny Czerwiec '76 ma na celu upamiętnić 46. rocznicę strajku robotników z 25 czerwca 1976 roku. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o godzinie 13:00 w Parku Czechowiskim przy ul. Michała Spisaka.