PIERWSZY POLSKI ALBUM HIP-HOPOWY W WYJĄTKOWEJ REEDYCJI! CZY PAMIĘTASZ JESZCZE WZGÓRZE YA-PA-3?

i

Autor: Materiały prasowe

PIERWSZY POLSKI ALBUM HIP-HOPOWY W WYJĄTKOWEJ REEDYCJI! CZY PAMIĘTASZ JESZCZE WZGÓRZE YA-PA-3?

2022-04-15 12:44

Legendarne wydawnictwo, pierwsza polska legalna płyta hip-hopowa, trafia do sprzedaży! "Wzgórze Ya-Pa-3", debiutancki album formacji o tej samej nazwie, to jedna z podwalin polskiej kultury hip-hopowej.

Wzgórze Ya-Pa-3 to jedna z pierwszych i najważniejszych polskich grup hip-hopowych. Legendarna wręcz formacja, której członkami byli - w pierwszym składzie - Wojtas, Zajka i zmarły w ubiegłym roku Radoskór. "Wzgórze Ya-Pa-3", ich debiutancki album z roku 1995, to pierwsze w historii polskiej muzyki legalne polskie wydawnictwo hip-hopowe i poszukiwany wśród kolekcjonerów rarytas.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

Wytwórnia SP Records, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom fanów, zapowiada reedycję "Wzgórza Ya-Pa-3" A.D. 2022 - w limitowanej edycji na płycie CD! Będzie to wydanie zremasterowane, z odświeżoną poligrafią, nośnikiem w kolorze złotym i opakowaniem typu digipack. Nakład będzie limitowany, do 2000 sztuk, a każdy egzemplarz będzie posiadał swój indywidualny, ręcznie naniesiony numer. W sprzedaży pojawią się także kasety magnetofonowe.

Tak wyjątkowego wydawnictwa na płycie CD w SP Records jeszcze nie było! Poczuj klimat korzeni polskiej sceny hip-hopowej i zamów ten niezwykły album! To limitowana edycja, więcej okazji nie będzie! Płyta dostępna jest w sklepie internetowym wytwórni SP Records - www.sprecords.pl

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!