Perkusista Guns N' Roses ożenił się z Polką. Muzyk złożył pozew o rozwód po... 16 miesiącach!

i

Autor: Screen z Instagrama/_frankferrerofficial_ - fot. _magdalenaferrer_ Frank Ferre z Guns N' Roses rozwodzi się z żoną Polką

Perkusista Guns N' Roses ożenił się z Polką. Muzyk złożył pozew o rozwód po... 16 miesiącach!

2023-11-22 9:24

Informacja z gatunku bardziej ploteczkowych, ale z kilku względów dość interesująca. Obecny perkusista zespołu Guns N' Roses, Frank Ferrer, niecałe dwa lata temu ożenił się z Polką - modelką i wokalistką Magdaleną Dziun. Niestety, okazuje się, że związek nie przetrwał, a muzyk, po zaledwie kilkunastu miesiącach, złożył pozew o rozwód.

Frank Ferrer to amerykański perkusista rockowy, znany z działalności w takich grupach, jak The Psychedelic Furs, Love Spit Love czy ze współpracy sesyjnej m.in. z PJ Harvey, Neilem Youngiem i grupą Tool. Największą sławę Ferrer zyskał, gdy w październiku 2006 roku oficjalnie objął stanowisko perkusisty w zespole Guns N' Roses. Brał on udział w części nagraniach do albumu Chinese Democracy, pozostaje najdłużej współpracującym z formacją perkusistą w historii i koncertuje z nią do dziś.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Frank Ferrer z Guns N' Roses rozwodzi się z żoną!

Polscy fani Guns N' Roses, ale nie tylko, mogą kojarzyć Ferrera także z innego powodu. W maju 2022 roku perkusista wziął ślub z pochodzącą z naszego kraju modelką i wokalistką Magdaleną Dziun. Choć w social mediach para dzieliła się całą masę zdjęć, na których wydawała się być szczególnie szczęśliwa, to, jak poinformował magazyn "People", po zaledwie szesnastu miesiącach małżeństwa perkusista złożył pozew o rozwód.

Już we wrześniu para rozpoczęła separację, a teraz Ferrer złożył do sądu w Los Angeles pozew. Chęć rozstania argumentuje "różnicami nie do pogodzenia".