Peggy Gou i Lenny Kravitz ponownie wierzą w miłość! Posłuchaj magicznego duetu!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Park Sangjun Peggy Gou w duecie z Lennym Kravitzem!

Peggy Gou i Lenny Kravitz ponownie wierzą w miłość! Posłuchaj magicznego duetu!

2023-11-09 12:58

Peggy Gou - artystka, producentka, DJ-ka i ikona popkultury wydała singiel "I Believe In Love Again" - długo oczekiwaną kontynuację jej globalnego letniego hitu "(It Goes Like) Nanana", będącą wyjątkową współpracą z legendarnym, nagrodzonym Grammy Lennym Kravitzem! "I Believe In Love Again" to wypowiedź artysty, który wciąż wymyka się kategoryzacji, ponadczasowy hymn o zabarwieniu R&B, który odzwierciedla różnorodne wpływy Gou i jej otwartą filozofię muzyczną. Słyszymy na nim Kravitza, jakiego rzadko słyszeliśmy wcześniej.

Lata 90. miały ogromny wpływ na moją muzykę. Ludzie wiedzą o mojej miłości do sceny dance/house/rave z tamtych czasów, ale ja zawsze byłam także wielką fanką R&B i Lenny'ego. Słuchałam bez końca jego albumu "5" z 1998 roku, który jest moim ulubionym - choć cała jego dyskografia jest świetna, całkowicie ponadczasowa. Wszedł do studia i przekształcił główny wokal w magię, pisząc nowy tekst i tworząc ten niesamowity gitarowy riff. "I Believe In Love Again" jest silnym, pozytywnym przesłaniem pełnym nadziei i chcielibyśmy, żeby każdy to poczuł, gdy usłyszy tę piosenkę - - mówi Gou.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

"I Believe In Love Again" to drugi singiel z długo oczekiwanego debiutanckiego albumu Peggy Gou, który ukaże się w 2024 roku nakładem XL Recordings. Pojawia się po ogromnym sukcesie utworu "(It Goes Like) Nanana", powszechnie uważanego za globalną piosenkę lata 2023 i katalizator największych triumfów Gou  jak dotąd.

Wydany w czerwcu "(It Goes Like) Nanana" szybko stał się światowym fenomenem gromadząc już blisko pół miliarda streamów. Znalazł się na szczycie list przebojów singli w Holandii, Belgii i Grecji oraz spędził miesiące w pierwszej dziesiątce brytyjskich list przebojów singli i na pierwszym miejscu globalnej listy przebojów Shazam. Utwór wszedł również do pierwszej czterdziestki listy Billboard Global 200 i znalazł się na szczycie listy Billboard Dance Airplay, oznaczając pierwszy numer 1 Peggy Gou w amerykańskim radiu.

W międzyczasie Peggy Gou spędziła 2023 rok na umacnianiu swojego statusu jednego z najbardziej pożądanych DJ-ów na świecie, kogoś, kto może być headlinerem wszędzie - od największych światowych scen festiwalowych po najważniejsze wydarzenia undergroundowe. Występy te obejmowały czwartą odsłonę własnego festiwalu Peggy Pleasure Garden na 8000 osób w londyńskim Finsbury Park, a także wiele wyprzedanych wydarzeń na całym świecie.

Peggy Gou urodziła się jako Kim Min-ji w mieście Incheon w Korei Południowej, 3 lipca 1991 roku. W wieku 14 lat została wysłana przez rodziców do Londynu na naukę angielskiego. Wróciła do Korei, gdy miała 18 lat, lecz sześć miesięcy później powróciła do Londynu, aby studiować modę w Londyńskiej Szkole Mody. Po ukończeniu studiów pracowała jako redaktor dla Harper’s Bazaar Korea, a następnie przeniosła się do Berlina, gdzie rozpoczęła swoją karierę muzyczną.

Gou pierwsze kroki w muzyce stawiała dzięki swojej przyjaciółce z Korei. Swój pierwszy koncert miała w Cirque Le Soir w Soho, a później występowała co tydzień w The Book Club we wschodnim Londynie. W 2013 roku nauczyła się korzystać z programu Ableton Live i zaczęła tworzyć swoje własne utwory. Pierwszy z nich -"Hungboo" zagrała w Korei na gali otwarcia Style Icon Awards w 2016 roku, z udziałem nagradzanego aktora Yoo Ah-in.