Nagi Lenny Kravitz powraca w gorącym teledysku! “TK 421” to zapowiedź nowego albumu!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger - BMG Wielki powrót Lenny'ego Kravitza!

Nagi Lenny Kravitz powraca w gorącym teledysku! “TK 421” to zapowiedź nowego albumu!

2023-10-12 21:00

Ponadczasowy. Materiał wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować zapowiadany nowy album Lenny’ego Kravitza „Blue Electric Light”, który promuje nowy singel „TK 421”? Już teraz posłuchaj kawałka i sprawdź nowy, gorący klip!

Dwunasty, studyjny longplay Kravitza? To właśnie się dzieje.! Mistrzostwo Lenny’ego w rock’n’rollu jest faktem od dawna znanym. Jako nieugięta siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – kontynuuje swoją globalną, dynamiczną obecnością w muzyce, sztuce i kulturze.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Nowy album Lenny'ego Kravitza!

„Blue Electric Light” ukaże się 15 marca 2024 roku i zapowiada się na pełen pasji zestaw utworów, który potwierdza to co powyżej; jest najnowszym dziełem człowieka, którego muzyka – nie wspominając o jego wyjątkowym stylu – nadal inspiruje miliony na całym świecie. Na albumie ponownie Kravitz wciela się w rolę pisarza, producenta i multiinstrumentalisty; większość nagranych instrumentów to jego praca; jest również autorem muzyki i tekstów. W studiu wspierał go wieloletni przyjaciel – gitarzysta, Craig Ross.

Gorący klip od Lenny'ego Kravitza!

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel, zatytułowany TK 421. Do numeru powstał gorący klip, w którym Lenny prezentuje siebie w całej okazałości! Nic więc dziwnego, że na teledysk nałożono ograniczenia wiekowe i można go zobaczyć jedynie w serwisie YouTube - odnośnik poniżej!

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz zdobył cztery nagrody GRAMMY® i sprzedał ponad 40 milionach egzemplarzy swoich płyt na całym świecie. Niedawno był wyróżniony przez CFDA nagrodą „Fashion Icon Award” i dołączył do grona gwiazd w słynnym „Hollywood Walk of Fame”.