Pearl Jam idzie śladem Depeche Mode! Kultowy numer zespołu pojawił się w The Last of Us!

i

Autor: PAUL BERGEN/AFP/East News Peral Jam w siódmy odcinku "The Last of Us"

Pearl Jam idzie śladem Depeche Mode! Kultowy numer zespołu pojawił się w "The Last of Us"!

2023-02-28 11:31

Najnowszy serial HBO, "The Last of Us", bije rekordy popularności. Nie da się ukryć, że uwagę na niego powinni także zwrócić fani muzyki. Produkcja już dała się poznać jako ta, która ma szczególnie dobrze dobrany soundtrack. Po Depeche Mode i Lindzie Ronstadt przyszedł czas na Pearl Jam! Utwór grupy pojawił się w siódmym odcinku!

Serial The Last of Us bije rekordy popularności. Jedna z najnowszych produkcji HBO, oparta na fabule popularnej gry komputerowej, przyciągnęła fanów nie tylko postapokaliptycznych klimatów, ale też wielbicieli dobrych, dopracowanych i świetnie napisanych produkcji. Od samego początku uwagę widzów zwraca nie tylko warstwa wizualna The Last of Us, ale też jej soundtrack, który nigdy nie jest przypadkowy i wpisuje się w kolejne epizody z życia bohaterów.

Pearl Jam w najnowszym odcinku "The Last of Us"!

Głośno było o tym, iż w zakończeniu pierwszego odcinka można było usłyszeć kultowy utwór Depeche Mode - mowa oczywiście o Never Let Me Down Again. W kolejnych epizodach pojawiały się inne legendarne kompozycje, jak Long Long Time Lindy Ronstand. Teraz, w siódmym już odcinku serialu pojawił się kawałek innej uwielbianej na świecie formacji - grupy Pearl Jam.

W jednej ze scen najnowszego epizodu usłyszeć można utwór All Or Nonea fragment ten dużo mówi nam o muzycznych upodobaniach postaci Ellie. Numer pojawił się na siódmym albumie zespołu - wydanym w 2002 roku Riot Act i został umieszczony na trackliście jako ostatni, nie wydano go także jako oficjalny singiel.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu