Paul McCartney wywija na koncercie Taylor Swift. Artystka i Hayley Williams zaśpiewały razem - dojdzie do duetu w Polsce?

i

Autor: Screen z X - fot. @Diario_Beatles Gwiazdy bawiły się na koncertach Taylor Swift w Wielkiej Brytanii

ze świata muzyki

Paul McCartney wywija na koncercie Taylor Swift. Artystka i Hayley Williams zaśpiewały razem - dojdzie do duetu w Polsce?

2024-06-25 10:20

Cały świat mówi dziś o złośliwościach, jakie w ostatnim czasie wymienili między sobą publicznie Dave Grohl i Taylor Swift. Choć amerykańska artystka może i ma pewnym przeciwników i krytyków, to zdaje się, że zwolenników jest jednak dużo więcej. Widać to chociażby po gronie tych, którzy bawili się na ostatnich koncertach Swift na Wembley.

Taylor Swift to z pewnością w dzisiejszym świecie to nazwisko, które budzi natychmiastowe i bardzo duże emocje. Od kilku dni głośno jest o słowach Dave'a Grohla, który na koncercie Foo Fighters w Londynie zasugerował, że gwiazda i jej zespół nie grają na żywo. Dość szybko odpowiedziała mu sama zainteresowana, witając się ze swoją publiką, zebraną na Wembley mówiąc, że czeka ich ponad trzy i pół godziny grania na żywo przez nią i jej band. Być może Dave nie był to końca zadowolony z faktu, że to właśnie Swift występowała na Wembley, podczas gdy jego formacja zmuszona była grać "jedynie" na London Stadium...

Wygląda więc, że z dawnej przyjaźni niewiele już zostało, Taylor wciąż ma jednak za swoimi plecami naprawdę imponujące grono artystów i artystek, którzy uczestniczą w koncertach w ramach jej "The Eras Tour". Gwiazda występowała na Wembley w ostatni weekend, a przez te trzy dni na miejscu pojawiły się takie nazwiska, jak Billy Joel, Andrew Watt, Jon Bon Jovi, Peter Gabriel, Cate Blanchett czy Paul McCartney! Eks Beatles świetnie bawił się na pokazie, co uwiecznione zostało na licznych nagraniach, na których widać ponad 80-letniego artystę, tańczącego swobodnie z fanami i fankami Swift czy wymieniającego się z nimi "bransoletkami przyjaźni". Zdjęcia i nagrania z McCartneyem w roli głównej znajdziesz poniżej!

Paul McCartney wskazał swój ulubiony utwór The Beatles. Wybór dla wielu będzie zaskoczeniem!

Hayley Williams i Taylor Swift razem na scenie pierwszy raz od prawie 15 lat!

Jednym z supportów na europejskiej odsłonie trasy Swift jest zespół Paramore. Grupa zagra przed amerykańską artystką także na nadchodzących koncertach w Polsce, które, przypominamy, odbędą się w dniach 1-3 sierpnia na warszawskim PGE Narodowym. Fani i fanki nie ukrywają, że mają nadzieję na to, że Panie wystąpią razem, chociażby na jednym z koncertów w Stolicy, a apetyt na to zaostrzył się po tym, gdy zagrały one razem, pierwszy raz od 2011 roku, w sobotę 22 czerwca.

Taylor Swift i Hayley Williams wykonał razem wspólny utwór Castles Crumbling, który znalazł się na płycie Speak Now (Taylor's Version). Zobacz nagranie z tego momentu poniżej:

5 ciekawostek o albumie "Riot!"Paramore: