Paul McCartney

i

Autor: Wikimedia Commons/Raph_PH, screen Instagram/Paul McCartney

Wiadomości

Paul McCartney po 60 latach odpowiedział fance, która wyznała mu miłość. "Widziałem twój film..."

Paul McCartney w końcu zareagował na słowa fanki, która w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku wyznała mu miłość.

Paul McCartney odpowiedział w końcu fance, która wyznała mu miłość

W końcu, po sześćdziesięciu latach, Paul McCartney odpowiedział na wyznanie fanki ze Stanów Zjednoczonych. Kiedy w 1964 roku formacja The Beatles po raz pierwszy przyleciała do USA, na muzyków czekały rzesze ich miłośników. 

Wspomniana fanka, w wywiadzie dla amerykańskiej telewizja, wyraziła swoje uwielbienie dla McCartneya. Wyznała mu po prostu miłość. 

8 najlepszych piosenek, napisanych przez artystę dla The Beatles. Legendarne utwory!

Paul McCartney, jeśli tego słuchasz to Adrienne z Brooklynu kocha cię całym sercem – powiedziała do kamery. 3 maja, w filmie udostępnionym na TikToku i Instagramie, 81-letni muzyk w końcu zareagował na to wyznanie. I to w sposób dość dowcipny. 

W filmiku, który możecie obejrzeć powyżej, stwierdził: – Adrienne, tu Paul. Widziałem twój film, jestem w Brooklynie, jestem w Nowym Jorku. W końcu tu dotarłem. Mamy wystawę fotografii. Wpadnij, żeby ją obejrzeć.

Chodzi o wystawę "Paul McCartney Photographs 1963-64: Eyes of the Storm", która została otwarta w Brooklyn Museum. Będzie można ją podziwiać do 18 sierpnia tego roku. Jak informuje strona internetowa muzeum, na wystawie znajduje się ponad 250 zdjęć zrobionych przez McCartneya w trakcie pierwszej trasy The Beatles po Stanach Zjednoczonych. 

Nie wiadomo, czy wspomniana wiadomość dotarła do Adrienne i czy w ogóle kobieta jeszcze żyje... 

Oto 5 ciekawostek o albumie "Let It Be" zespołu The Beatles: