Paul McCartney nie będzie rozdawał autografów. Powód jest dosyć zabawny

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=-zcEbsUEVDY

Paul McCartney nie był zwolennikiem przekonań Johna Lennona i Yoko Ono. Jak twierdzi, były to bzdury

2021-11-02 12:32

Paul McCartney jest ostatnio bardzo aktywny w mediach i chętnie udziela wywiadów, w których wspomina dawne czasy. Tym razem ex-Beatles postanowił powiedzieć co myśli na temat przekonań Johna Lennona oraz Yoko Ono. Mówiąc najprościej, nie były to miłe słowa.

John Lennon był z pewnością jedną z najbarwniejszych postaci w The Beatles, a jego związek z Yoko Ono, tylko podkręcił atmosferę i zwrócił oczy całego świata na nich. Po latach, Paul McCartney wypowiedział się na temat poglądów Johna i Yoko i nie są to raczej miłe słowa. Jak wypowiedział się artysta?

EskaROCK Live! - Happysad - Łydka

Paul McCartney nie był zwolennikiem przekonań Johna Lennona i Yoko Ono. Jak twierdzi, były to bzdury

Przypomnijmy, że na przełomie lat 60. i 70., John Lennon i Yoko Ono mocno zaangażowali się w protesty antywojenne, co według Paula McCartneya nie było zbyt rozsądne. W wywiadzie dla BBC Paul McCartney powiedział:

Problem w tym, że to, co uważali za prawdę, to bzdury. 'Wojna jest skończona'. Cóż, wcale nie jest. 'Jeśli wystarczająco dużo ludzi będzie chciało końca wojny, wtedy się skończy'. Nie sądzę, by taka była prawda.

Przypomnijmy, że niedawno została wydana reedycja krążka 'Let It Be', a do tego planowany jest specjalny dokument, który pokaże proces powstawania krążka.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]