Pantera - kultowy numer zespołu pojawił się w nowej wersji uwielbianego sitcomu! Skąd ten pomysł?

i

Autor: Screen z Instagrama/panteraofficial Legendarny numer Pantery pojawił się w serialu

Pantera - kultowy numer zespołu pojawił się w nowej wersji uwielbianego sitcomu! Skąd ten pomysł?

2023-01-27 13:11

Pantera nie ma obecnie zbyt dobrej passy. W ciągu mijającego tygodnia odwołane zostały aż trzy, zaplanowane na nadchodzące miesiące, koncerty grupy na terenie Europy. Pomimo to formacja ma pewien powód do świętowania! Pantera idzie śladem Metalliki, Kate Bush, Depeche Mode i Nirvany - kultowy kawałek zespołu pojawił się w nowej wersji legendarnego sitcomu!

Mijający tydzień z pewnością stoi pod znakiem Pantery. Zespół był na ustach wszystkich, gdy okazało się, że organizatorzy Rock Am Ring i Rock Im Park wydali oświadczenie, informujące o odwołaniu obu zaplanowanych na początek czerwca koncertów grupy. Niedługo później osoby odpowiedzialne za organizację występu legendy metalu we Wiedniu także ogłosiły, że pokaz został odwołany. Choć w obu przypadkach nie zostały podane powody decyzji, to mówi się, że tle stoją wydarzenia z 2016 roku, kiedy to Phil Anselmo wykonywał na scenie salut rzymski i rzucał rasistowskie hasła. 

Kultowy numer Pantery w serialu "Różowe lata 90."!

Żeby jednak ten tydzień nie skończył się tak źle, warto wspomnieć, że Pantera ma szansę na przebicie się do jeszcze większego grona współczesnych słuchaczy! 19 stycznia na platformie Netflix zadebiutował sitcom Róże lata 90. Produkcja ta jest kontynuacją legendarnego serialu Różowe lata 70. i to właśnie w jednym z odcinków pierwszego sezonu usłyszeć można kultowy numer Pantery - uwaga, spoiler!

W dziewiątym odcinku, Sztuka bilokacji, Jay i Nate udają się na siłownię, by pracować nad formą. Cała scena oparta jest na agresywnym brzmieniu kawałka Cowboys From Hell, który ukazał się dokładnie w 1990 roku! Czy kawałek ten powróci na listy przebojów?

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!