Ozzy

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=02T6xLNXEE0

Ozzy Osbourne wraca! Artysta pojawił się w teledysku Yungbluda [WIDEO]

2022-03-11 13:08

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego czasu, a jego zdrowie mocno dało mu się we znaki. W końcu artysta wraca do formy i jak widać, dalej ma ochotę na występowanie w klipach, nawet jeżeli to nie jego singiel. Legendarny wokalista, pojawił się razem ze swoją żoną, w klipie Yungbluda.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwo, ponieważ jego zdrowie mocno zaczęło szwankować, a on sam musiał odwoływać koncerty. Podobno nowa płyta jest już gotowa, ale zanim pojawi się coś więcej, Ozzy postanowił pojawić się w klipie Yungbluda. Co tam robi?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Ozzy Osbourne w klipie Yungbluda. Co tam robi?

W teledysku młodego artysty, pojawia się Ozzy i jego żona Sharon, no i jak łatwo się domyślić, Ozz jest mrocznym akcentem całego obrazka z lekką domieszką komedii. Zobaczcie sami:

To nie pierwsza współpraca na linii Ozzy - Youngblud, ponieważ artyści wcześniej pojawili się we wspólnym singlu z Post Malonem. By,ć może młody wykonawca pojawi się także na nowej płycie Ozzy'ego? Pozostaje cierpliwie czekać na wieści w sprawie krążka. Przypomnijmy, że ostatni album Ozzy'ego to 'Ordinary Man' z 2020 roku.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?