Ozzy Osbourne pod krawatem w reklamie z okazji Super Bowl! To nie jedyna gwiazda rocka zaproszona do współpracy

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News Ozzy zagrał w reklamie!

Ozzy Osbourne pod krawatem w reklamie z okazji Super Bowl! To nie jedyna gwiazda rocka zaproszona do współpracy

2023-01-26 14:52

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne rozgrywki Super Bowl. Jedynym z elementów najważniejszego sportowego wydarzenia roku w Stanach Zjednoczonych są reklamy, wyświetlane w trakcie transmisji. Właśnie okazało się, że w jednej z nich wystąpił sam Ozzy Osbourne! "Książę ciemności" pokazał się w niej w zupełnie innym wydaniu.

Super Bowl to jedno z najsłynniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL) uznawany jest za prawdziwe amerykańskie "święto sportu". Tego dnia przed telewizorami zasiadają miliony fanów sportu, ale też muzyki, by oglądać rozgrywki i koncert, który ma miejsce w przerwie finału (tzw. half-time show). W tym roku wystąpi jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie - Rihanna. Wokalistka z pewnością zaprezentuje swój najnowszy utwór, nominowany do Oscara Lift Me Up z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Super Bowl to także świetna okazja dla reklamodawców, którzy są w stanie zapłacić naprawdę gigantyczne kwoty za chociażby chwilę czasu reklamowego rozgrywek. Wiemy już, że udało się to korporacji, która do współpracy przy swojej reklamie zaprosiła... Ozzy'ego Osbourne'a! 

Ozzy Osbourne rozpoczął pracę w korporacji? Nowa reklama z udziałem "Księcia Ciemności"!

Ozzy zdecydował się zagrać w reklamie firmy Workday, która zajmuje się sprzedażą oprogramowań, umożliwiających zapis danych w chmurze. Muzyk jest jednym z kilku artystów, którzy zagrają w serii reklamówek, których głównym tematem jest "motyw gwiazdy rocka" - na plan zaproszono także Joan Jett i Gary'ego Clarka Jr. Wideo z Ozzym w roli głównej przedstawia dwóch pracowników korporacji, rozmawiających między sobą o nowym koledze, który podobno jest rockmanem. Chwilę później w ich stronę odwraca się sam Ozzy, pytając, czy ktoś z nich chciałby sobie coś przekłuć. Uwagę zwraca jego wygląd - Osbourne ma swój charakterystyczny makijaż, jednak ubrany jest w koszulę i krawat. Sprawdź reklamę poniżej!

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica