Ozzy Osbourne, Nick Mason i muzyk Duran Duran w wyjątkowym świątecznym utworze. Powstał on w szczytnym celu

i

Autor: Materiały prasowe/TheStewartofNY/Splash News/EAST NEWS Gwiazdy muzyki w wyjątkowym świątecznym utworze

Ozzy Osbourne, Nick Mason i Andy Taylor w wyjątkowym świątecznym utworze. Powstał on w szczytnym celu

2022-12-20 14:13

Okres świąt to z pewnością dla wielu okres radości, dla innych zaś trudny moment, gdy, wbrew sobie, nie mogą spędzić czasu z bliskimi, gdyż zmagają się z chorobą. To właśnie dla takich osób siły połączyli Ozzy Osbourne, Nick Mason i Andy Taylor - artyści nagrali wspólnie wyjątkowy świąteczny utwór, ma on zwrócić uwagę na ważny projekt.

Święta to przede wszystkim okres dzielenia się dobrem, a najlepszym przykładem takiej postawy są Ozzy Osbourne, Nick Mason i Andy Taylor. Muzycy zdecydowali się połączyć siły z kolektywem Evamore i organizacją charytatywną The Cancer Platform, by wziąć udział w nagraniach wyjątkowego, świątecznego utworu. Został on zatytułowany This Christmas Time, rozpoczyna go Ozzy, który pełni rolę narratora, opowiadając o rozejmie, jaki zawarli między sobą żołnierze, walczący podczas I Wojny Światowej, specjalnie na święta Bożego Narodzenia. Kompozycja została nagrana w legendarnym Abbey Road Studios, na perkusji zagrał były członek Pink Floyd, na gitarze zaś Andy Taylor, który kilka tygodni temu publicznie wyznał, że sam zmaga się z nowotworem prostaty w czwartym stadium. Swój wkład w This Christmas Time mają także były wokalista Slade, Noddy Holder oraz aktorka i piosenkarka Samantha Womack. Autorem utworu jest prof. Sir Chris Evans, który zainspirował się bohaterstwem i listami, jakie brytyjscy żołnierze, którzy walczyli podczas I Wojny Światowej, wysyłali do domów na Boże Narodzenie.

Utwór powstał w szczytnym celu

This Christmas Time nie powstał przypadkiem. Kompozycja ma na celu zwrócić uwagę na Cancer Platform, bezpłatną globalną aplikację i witrynę internetową dla wszystkich osób dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin. Będzie można znaleźć na niej zaufane informacje, usługi i produkty - całość ma ruszyć w 2023 roku. Projekt można znaleźć pod linkiem.

Najlepsze rockowe świąteczne piosenki!