Ozzy Osbourne: Myślałem, że skręciłem kark. Muzyk nie ma dobrych wieści

i

Autor: Materiały prasowe Ozzy Osbourne walczy o swoje zdrowie

Ozzy Osbourne: "Myślałem, że skręciłem kark". Muzyk nie ma dobrych wieści

2023-09-13 10:07

We wtorek 12 września swoją premierę miał najnowszy epizod podcastu "The Osbournes Podcast". Ozzy, Sharon, Kelly i Jack zebrali się po pięciu latach, by rozmawiać na przeróżne tematy. "Książę Ciemności" powrócił pamięcią do niefortunnego upadku z 2019 roku. Muzyk wciąż walczy o poprawę swojego stanu i ma dla fanów ważną wiadomość.

Wszyscy myśleli, że wraz z wydaniem we wrześniu ubiegłego roku albumu Patient Number 9, Ozzy Osbourne w wielkim stylu powróci także na scenę. Muzyk co prawda zagrał z Tonym Iommi na ceremonii zamknięcia Igrzysk Narodów i w trakcie przerwy amerykańskich rozgrywek bejsbolowych, w styczniu tego roku jednak oficjalnie odwołał przekładaną od 2019 roku europejską część trasy "No More Tours 2". 

To właśnie w tym roku "Książę Ciemności" uległ, z pozoru niegroźnemu, wypadkowi. Artysta upadł w swoim domu, jednak zdarzenie to tylko pogłębiło uraz pleców, którego ten doznał w 2003 roku w wyniku wypadku na quadzie. Muzyk powrócił do wypadku sprzed czterech lat w pierwszym odcinku nowej odsłony podcastu "The Osbournes Podcast", który powrócił do słuchaczy po pięciu latach.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Ozzy Osbourne wspomina wypadek z 2019 roku

Muzyk nie ukrywa, że upadek ten wciąż odciska ogromne piętno na całym jego życiu. Ozzy wprost mówi, że nadal ma ogromne problemy z chodzeniem, odczuwa przy tym ciągły ból i dyskomfort, szczególnie w dolnej części pleców, w związku z czym stanie na scenie i występowanie przez, powiedzmy około dwie godziny, nie wchodzą w grę. Osbourne wyjaśnił także, co mu dokładnie dolega i przekazał ważną wiadomość.

Ozzy Osbourne przejdzie KOLEJNĄ operację!

Ozzy wyjaśnił, że operacja, którą przeszedł latem ubiegłego roku przyniosła skutek i jego szyja działa w sposób prawidłowy. Gorzej to wygląda w przypadku dolnej części pleców, gdzie uszkodzone pozostają dwa kręgi, które niemal całkowicie rozpadły się w wypadku z 2003 roku. To właśnie to wywołuje u muzyka ogromny ból, wyjaśnił on także, iż pojawiła się konieczność, aby poddał się on kolejnej, czwartej już operacji! W jej ramach artysta ma otrzymać zastrzyk zewnątrzoponowy o działaniu znieczulającym, wygląda także na to, że lekarze będą próbowali "poskładać" kręgosłup Ozzy'ego w jedną całość. 

Sharon dodała przy tym, że "Książę Ciemności" na pewno będzie miał wymieniany dysk, zaznaczyła jednak, że lekarze ostrzegają, że nie ma żadnej gwarancji co do tego, że zabieg ten się powiedzie.