Ozzy Osbourne

i

Autor: Materiały prasowe

ze świata rocka

Ozzy Osbourne ma nowe zajęcie! Muzyk poprowadzi internetowe show!

2024-04-10 11:57

Choć stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a uniemożliwia mu już występowanie na żywo, to muzyk nie ma zamiaru zaszyć się w domu i całkowicie zaprzestać artystycznej działalności. "Książę Ciemności" razem ze swoją szaloną rodzinką prowadzi podcast, mówi się, że pracuje nad nowym albumem, a teraz poprowadzi nowe internetowe show!

Ozzy Osbourne nie ma już tej formy zdrowotnej co dawniej i nie jest to dziś zupełnie żadną tajemnicą. Artysta zmaga się z chorobą Parkinsona, do tego wciąż odczuwa skutki poważnego urazu pleców sprzed dwudziestu lat, który odnowił mu się w wyniku upadku ze schodów w domu kilka lat temu. Muzyk co prawda poddał się kilku zabiegom, te jednak nie przyniosły oczekiwanych skutków, a "Książę Ciemności" nie ukrywa już, że nie jest w stanie stać na scenie bez ciągłego odczuwania bólu.

To właśnie z tego powodu muzyk zdecydował się odwołać przekładaną trasę "No More Tours 2", nie wystąpił, mimo początkowych zapowiedzi, na festiwalu Power Trip, a teraz jedynie czego pragnie, to pożegnalnych pokazów, które miałyby się odbyć w jego rodzinnym Birmingham. O tych póki co jedynie się mówi, szczegółów brak, Ozzy jednak nie ma zamiaru zwalniać tempa i angażuje się w inne działalności!

ZOBACZ TAKŻE: Ozzy Osbourne zagra dwa pożegnalne koncerty i ostatecznie zejdzie ze sceny?

Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

Ozzy Osbourne poprowadzi internetowe show!

Muzyk w 2022 roku wydał świetnie przyjęty, nagrodzony Grammy, album Patient Number 9, wraz ze swoją rodziną wznowił podcast, który bije rekordy popularności, do tego zdradził, że ponownie łączy siły z producentem Andrew Wattem, pracując nad kolejnym krążkiem. To jednak nie koniec! Kilka tygodni temu swoją premierę miał utwór Crack Cocaine, który zapowiada nadchodzący album gitarzysty Billy'ego Morrisona - The Morrison Project ukaże się już 19 kwietnia. Okazuje się, że praca nad kompozycją nie była jednym wspólnym projektem "Księcia Ciemności" i Morrisona!

Gitarzysta był gościem w najnowszym epizodzie "The Osbournes Podcast" i to właśnie w nim zdradził, że jeszcze w kwietniu premierę będzie miało internetowe show "The Madhouse Chronicles", które prowadził będzie on sam, ale również właśnie Ozzy! Program poruszać ma takie tematy, jak internetowe wirale, kosmici, teorie spiskowe, świat rock and rolla, używki i wiele innych! Wszyscy zainteresowani projektem już teraz mogą zapisać się na stronie Osbourne Media House na wcześniejszy dostęp do show, będą na niej dostępne również wszystkie odcinki kultowe już reality show Osbourne'ów. Całość najpewniej będzie miała formę własnej platformy streamingowej Osbourne'ów, a dostęp do niej raczej nie będzie bezpłatny.

Sprawdź fakty o krążku "Bark at the Moon"!