Ozzy Osbourne chciałby koncertować, ale nie pozwala mu na to zdrowie: Nie mogę dobrze chodzić, to popie****ne

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News Problemy zdrowotne Ozzy'ego Osbourne'a

Ozzy Osbourne chciałby koncertować, ale nie pozwala mu na to zdrowie: "Nie mogę dobrze chodzić, to popie****ne"

2022-12-13 10:16

Ozzy Osbourne ma za sobą naprawdę dobre miesiące. Artysta powrócił na szczyt dzięki wydanemu na początku września albumowi "Patient Number 9" i nie ukrywał, że ma bardzo dużo planów na przyszłość, w tym oczywiście tych koncertowych. Niestety, nie jest to wcale takie proste, o czym w dosadnych słowach powiedział sam "Książę Ciemności".

Rok 2022 okazał się być niezwykle ważny dla Ozzy'ego Osobourne'a. Artysta powrócił z zapowiadanym od kilku miesięcy albumem Patient Number 9, który uzyskał świetne recenzje krytyków i został bardzo dobrze przyjęty przez fanów. Płyta ta, oraz promujące ją single Degradation Rules i tytułowy, uzyskały łącznie cztery nominacje do nagrody Grammy. Wydawnictwo wskazywane jest w licznych rankingach jako jedne z najlepszych z gatunku muzyki rockowej, jakie ujrzało światło dzienne w ciągu mijających dwunastu miesięcy. Po przerwie "Książę Ciemności" stanął także na scenie, występując z Tonym Iommi oraz na rozpoczęciu sezonu futbolu amerykańskiego! Dało to fanom nadzieję na to, że Ozzy powróci do koncertowania i na wznowionej trasie będzie w pełni sił. Wygląda na to, że nie jest to takie pewne. 

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a nadal nie jest najlepszy

W wywiadzie dla stacji radiowej SiriusXM Ozzy poruszył temat swojej kondycji zdrowotnej. Okazuje się, że wciąż nie jest ona najlepsza - artysta wprost powiedział, że nie ma żadnych problemów ze śpiewaniem, z kreatywnością, jest w stanie tworzyć wiele wartościowego materiału. Największym problemem wciąż jest kwestia chodzenia - Osbourne stwierdził, że nadal ma duże problemy z tą podstawową czynnością. 

W 2003 roku artysta uległ wypadkowi podczas jazdy na quadzie, w wyniku czego odniósł bardzo poważne obrażenia, w tym kręgów szyjnych i kręgosłupa, który został wzmocniony specjalnymi śrubami. Te jednak uległy przemieszczeniu, gdy w 2019 roku Ozzy upadł w swoim domu, co niemal doprowadziło do paraliżu artysty. W tym roku muzyk przeszedł operację, która miała znacznie ułatwić mu poruszanie. Ta została określona przez żonę i menedżerkę Ozzy'ego, Sharon Osbourne, mianem ogromnego sukcesu, wygląda jednak na to, że przed "Księciem Ciemności" jeszcze długa droga do powrotu do pełnej sprawności. Czy uda się to do maja 2023 roku, czyli momentu, kiedy ma zostać wznowiona trasa No More Tours 2? 

To jest tak cholernie trudne, ponieważ, bardzo chcę być na scenie. Chcę to robić. Tylko ta pie****na operacja, którą zrobił ten facet. Ku**a, nie masz pojęcia - powiedział Ozzy w wywiadzie. 

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Queen - jak dobrze znasz historię legendarnego zespołu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W ramach prac nad jakim albumem został nagrany najnowszy singiel grupy, "Face It Alone"?