Foo Fighters zamieniają się w Dee Gees w teledysku 'You Should Be Dancing'

i

Autor: screen: https://youtu.be/p4DeaXf1FzE

Organizatorzy nie chcieli przestrzegać obostrzeń, więc Foo Fighters odwołali koncert

2021-12-03 9:59

Obostrzenia związane z koronawirusem, są obecnie praktycznie wszędzie i często od nich zależy bardzo dużo. Jak wiadomo, pod obostrzeniami są przede wszystkim imprezy masowe, a zespół Foo Fighters mocno ich przestrzega. Jeżeli któryś z organizatorów nie zwraca na to uwagi, grupa odwołuje koncert. Tak było i tym razem.

Pandemia nie odpuszcza, o czym przypominają obostrzenia, które można spotkać w większości krajów na świecie. Zespół Foo Fighters mocno trzyma się wszystkich restrykcji i bardzo uważa, by nie dopuścić do sysutacj, gdy ktoś może być narażony na zakażenia. Przez to właśnie odwołano ostatni koncert zespołu, a szczegóły przedstawiono w specjalnym oświadczeniu.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Organizatorzy nie chcieli przestrzegać obostrzeń, więc Foo Fighters odwołali koncert

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu zespołu, występ w Minneapolis został odwołany z powodu nieprzestrzegania obostrzeń przez organizatora:

Z powodu tego, że Huntington Bank Stadium nie chce się zgodzić na obostrzenia zespołu dot. COVID, Foo Fighters nie będą w stanie wystąpić w tym miejscu. Przepraszamy za rozczarowanie i zamieszanie. Obecnie pracujemy nad znalezieniem nowego rozwiązania - takiego, które będzie stawiało na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników oraz osób pracujących przy koncercie.

Foo Fighters promują na koncertach album 'Medicine At Midnight', który pojawił się 5 lutego 2021 roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu