Ørganek rozpoczyna lato nowym singlem promującym Na razie stoję, na razie patrzę! Sprawdźcie teledysk do numeru Samoloty

i

Autor: Screen z YouTube/Mystic Production TV Ørganek z nowym klipem

Ørganek rozpoczyna lato nowym singlem promującym "Na razie stoję, na razie patrzę"! Sprawdźcie teledysk do numeru "Samoloty"

2022-06-21 10:07

21 czerwca zaczęło się astronomiczne lato, a to znaczy, że dokładnie o godzinie 04:14 rozpoczął się najdłuższy dzień tego roku. Choć pogoda nie rozpieszcza, to niech dzień umili wam teledysk do najnowszego singla, promującego album “Na razie stoję, na razie patrzę” zespołu Ørganek - sprawdźcie te naładowane dobrymi emocjami wideo.

W 2016 roku zespół Ørganek wydał świetnie przyjętą, nagrodzoną Fryderykiem płytę Czarna Madonna. Krążek podbił polskie listy przebojów, a pochodzące z niego numeru Mississippi w Ogniu, Wiosna i Niemiłość stanowią dziś prawdziwe wizytówki grupy. Na kolejne wydawnictwo, a właściwie to dwa, zespół kazał na siebie czekać aż pięć lat! W ubiegłym roku jako pierwszy ukazał się projekt Ocali nas miłość, stworzony z okazji 77 rocznicy Powstania Warszawskiego, a kolejno, na początku listopada, pełnoprawny album studyjny Na razie stoję, na razie patrzę. Oba wydawnictwa były nominowane do Fryderyków.

Dziewczyna z powstańczej fotografii zauroczyła artystę. Tomasz Organek: "Piosenki pisały się same"

Ørganek rozpoczyna lato teledyskiem do singla “Samoloty” - sprawdźcie 

W niedzielę 19 czerwca grupa ogłosiła, że już we wtorek ukaże się teledysk do kolejnego singla, promującego album Na razie stoję, na razie patrzę. Tym razem Panowie postawili na uwielbiany przez fanów numer Samoloty! Data premiery wideo nie jest przypadkowa - 21 czerwca to pierwszy dzień astronomicznego lata, Noc Kupały (przesilenia letniego), ale też moment pomiędzy Światowym Dniem Uchodźcy, a najdłuższym dniem w roku. Klip pojawił się na YouTubie dokładnie o godzinie 04:14 - wraz ze wschodem słońca - sprawdźcie te naładowane dobrymi emocjami wideo poniżej!

Ørganek supportem przed Kings of Leon

Tego samego dnia, a więc 21 czerwca, Ørganek wystąpi jako support przed wrocławskim koncertem Kings of Leon, wraz z grupą Dziwna Wiosna. Amerykański zespół zagra w Polsce po sześcioletniej przerwie, w ramach promocji albumu When You See Yourself.

Sonda
Który singiel z "Na razie stoję, na razie patrzę" lubisz najbardziej?