One Republic

i

Autor: Materiały prasowe

One Republic promuje film z Tomem Cruisem i publikuje teledysk do nowego utworu "I Ain’t Worried"

2022-05-17 14:24

OneRepublic prezentują nowy singiel "I Ain’t Worried", który znalazł się na soundtracku do filmu "Top Gun: Maverick". Do piosenki powstał również teledysk, w którym wykorzystano fragmenty z nadchodzącej produkcji z Tomem Cruisem.

OneRepublic nie może narzekać na puste miejsca w kalendarzu. Przypomnijmy, że zespół odbywa właśnie trasę po Europie, a niedawno nawet gościli w Polsce. Koncert amerykańskiej formacji odbył się 9 maja 2022 roku w warszawskiej hali COS Torwar. Drużyna Ryana Teddera między koncertowaniem znalazła również czas na nagranie nowych numerów. Jedna z piosenek znalazła się na soundtracku do filmu Top Gun. Na płycie "Music From The Motion Picture Top Gun: Maverick" poza OneRepublic będzie można również posłuchać „Hold My Hand” Lady Gagi, „Great Balls of Fire (Live)” Milesa Tellera czy klasyk „Danger Zone” Kenny’ego Logginsa. Tego samego dnia co ścieżka muzyczna, czyli 27 maja, premiery doczeka się obraz „Top Gun: Maverick”.

EskaROCK Live! - Happysad - Łydka

OneRepublic grają dla Toma Cruise’a! Posłuchaj jak brzmi "I Ain’t Worried"

Popularna pop-rockowa grupa OneRepublic wraca z nowym singlem „I Ain’t Worried”, który uświetni soundtrack do filmu „Top Gun: Maverick”. Autorami utworu są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Tyler Spry, John Eriksson, Peter Moren i Bjorn Yttling. Piosence towarzyszy klip, który wyreżyserował Isaac Rentz. W teledysku wykorzystano fragmenty nadchodzącego filmu. Cała płyta z muzyką do superprodukcji z Tomem Cruise’em w roli głównej ukaże się 27 maja 2022 roku.

Top Gun: Maverick - o czym będzie?

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.