Okean Elzy

i

Autor: Materiały prasowe

Okean Elzy w Warszawie 2022! Bilety, data i miejsce koncertu kultowego ukraińskiego zespołu

2022-06-27 9:49

Okean Elzy zagra wielki charytatywny koncert dla Ukrainy! Popularna kapela wystąpi w Warszawie, a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz pomocy dzieciom, które ucierpiały podczas wojny, uchodźcom oraz obrońcom Ukrainy. Sprawdźcie szczegóły.

Okean Elzy to jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych ukraińskich zespołów rockowych. Muzyka OE to ekspresyjna, potężna koncertowa energia, unikalne połączenie prawdziwej słowiańskiej melodyjności z potężną rockową energetyką. Płyty grupy są zawsze rezonansowe i stają się głośnym wydarzeniem. Koncerty solowe Okeanu Elzy, głównym warunkiem których jest dźwięk na żywo, niezmiennie wywołują fantastyczne opinię u fanów. Dotychczas, Okean Elzy występował m.in. w Polsce, Niemczech, na Łotwie, w Izraelu, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W 2014 roku, z okazji 20 rocznicy aktywności scenicznej, wystąpił nawet dla 70 000 fanów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. Teraz ukraińska kapela wraca na kolejny wyjątkowy koncert w Warszawie.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Okean Elzy - charytatywny koncert w Polsce. Gdzie zagra zespół?

Już 28 czerwca 2022 r. Okean Elzy zgromadzi na warszawskim Torwarze tysiące miłośników rocka oraz wszystkich tych, którzy pragną charytatywnie wesprzeć ofiary wojny w Ukrainie. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronach: stodola.pl, ticketclub.pl oraz vpiska.pl.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?

Swiatosław Wakarczuk - kim jest lider zespołu Okean Elzy?

Swiatosław Wakarczuk, to ceniony polityk i aktywista społeczny. 7 marca, podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Wakarczuk dołączył do batalionu obrony terytorialnej Obwodu Lwowskiego. Artysta pozostaje w heroicznie broniącej się Ukrainie, dokumentując zniszczenia, relacjonując doniesienia z linii frontu w międzynarodowych mediach oraz służąc potrzebującym jako wolontariusz. Nie zapomina także o muzyce, śpiewając i podnosząc na duchu żołnierzy oraz uciekającą ludność na ukraińskich dworcach i ulicach. W jednym z nagrań podziękował Polakom za wsparcie okazywane Ukrainie.