Metallica

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti

fanowskie akcje

Oficjalny funclub Metalliki w Polsce szykuje specjalną akcję na koncert grupy na Narodowym! Możesz ją wesprzeć!

2024-04-05 15:36

Już 5 i 7 lipca na warszawskim PGE Narodowym zagra Metallica. Formacja zaprezentuje się w ramach trasy "M72 World Tour", promującej ubiegłoroczny krążek "72 Seasons". Specjalną akcję na pierwszy z pokazów szykuje Overkill.pl - oficjalny polski fanklub i chapter zespołu Metallica. Nic jednak może się nie udać, bez pomocy innych uczestników koncertu!

Poniżej przekazujemy pełną wiadomość Overkill.pl - funclub najlepiej tłumaczy cele akcji:

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Jesteśmy Overkill.pl - Oficjalny polski fanklub i chapter zespołu Metallica. Od pewnego czasu przygotowujemy akcję "Żółty Stadion". Całe przedsięwzięcie będzie polegało na podniesieniu przez fanów żółtej folii po wejściu Metalliki na scenę (podczas pierwszego koncertu - 5 lipca) i trzymaniu jej przez cały pierwszy kawałek.

Żeby cała akcja doszła do skutku, musimy wyjść z tematem na zewnątrz. Uruchamiamy zbiórkę, która przyczyni się do tego, że koncert Metalliki w Warszawie będzie niezapomniany nie tylko ze względu na zespół, ale i na nas!

Przy tak ogromnym obiekcie akcja wiąże się z dużymi kosztami. Łączna kwota produkcji folii, dokładnie takiej jaka pojawia się na meczach reprezentacji oraz kolportażu na każde miejsce na stadionie, to przedział między 28-30 tys. złotych. Jeżeli nie uda się uzbierać całej potrzebnej kwoty na realizację naszego celu, pieniądze zostaną zwrócone według regulaminu zrzutka.pl, w przypadku powodzenia zbiórki, przedstawimy wszystkie rachunki związane z akcją "ŻÓŁTY STADION", natomiast wszelkie nadwyżki przekażemy na wybrane potrzebujące schronisko dla zwierząt.

Zbiórkę można wesprzeć pod linkiem.

Metallica zagra w Polsce w tym roku!

Koncerty formacji zbliżają się nieubłaganie! Grupa zagra 5 i 7 lipca na warszawskim PGE Narodowym. Występy w ramach trasy "M72 World Tour" odbywają się w ramach zasady "No Repeat Weekend", co znaczy, że na każdym z pokazów grana jest inna setlista. Trasa promuje wydany w ubiegłym roku, nagrodzony statuetką Grammy album 72 Seasons.

Spróbuj się w quizie o Metallice!

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?
Listen on Spreaker.