OFF Festival 2023 - data i miejsce przyszłorocznej edycji wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mateusz Czech OFF Festival 2023 - data, miejsce

OFF Festival 2023 - data i miejsce przyszłorocznej edycji wydarzenia

2022-11-02 12:58

W niedzielę 7 sierpnia zakończyła się tegoroczna edycja OFF Festivalu. Po dwóch latach przerwy, święto fanów muzyki alternatywnej powróciło w swoim najbardziej znanym i uwielbianym kształcie. Choć emocje jeszcze nie opadły, organizatorzy już zdradzili datę i miejsce przyszłorocznej edycji wydarzenia. Kiedy odbędzie się OFF Festival 2023?

Piętnasta już edycja OFF Festivalu za nami. Trwające trzy dni święto szeroko rozumianej muzyki alternatywnej od lat przyciąga fanów nie tylko z Polski, ale też całej Europy, na arenie której cieszy się ono dużym uznaniem. W tym roku wydarzenie odbyło się w dniach 5-7 sierpnia na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów, a wystąpili na nim m.in. Chair, Iggy Pop, Bikini Kill, WaluśKraksaKryzys, Papa Dance, Romy, Q, Jann, Frank Leen czy Kwiaty.  Choć emocje po imprezie jeszcze nie opadły, to organizatorzy, z Arturem Rojkiem, który pełni rolę dyrektora artystycznego na czele, już teraz zdradzili, kiedy i gdzie odbędzie się festiwal za rok. 

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

OFF Festival 2023 - data i miejsce

Przygotowania do kolejnej edycji festiwalu już wystartowały! Wiadomo już, że szesnasta edycja OFF Festivalu odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2023 roku. Impreza powróci w sprawdzone miejsce, a więc ponownie na teren Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Na Facebooku jest już dostępne oficjalne wydarzenie, do którego można dołączyć i śledzić najświeższe informacje na temat OFF Festival 2023!