Off festival

i

Autor: Screen z YouTube/OFF Festival Katowice

Off Festival 2022 - line up, bilety, data

2021-12-02 12:30

Off Festival 2022 - kto zagra podczas 15. edycji festiwalu w Katowicach? Zespoły, data, bilety, aktualności. Wszystkie najważniejsze informacje na temat Off Festivalu w jednym miejscu na EskaROCK.pl

Off Festival 2022 - kto zagra, bilety, data. "Porzućcie codzienność, wyrzeknijcie się ciszy, zatraćcie się w muzyce" - to przesłanie piętnastej edycji OFF Festivalu, który odbędzie się w 2022 roku w Katowicach. Wszyscy fani nie mogą doczekać się letniej imprezy, a w szczególności koncertów największych gwiazd. Już wiemy, że na scenie pojawi legendarny Iggy Pop. Kto jeszcze wystąpi w Katowicach? Kiedy OFF Festival 2022? Odpowiadamy!

OFF Festival 2022 - ZESPOŁY

Żywe legendy, dużo punk rocka, rapu, popu i różnych innych brzmień z całego świata na jednej scenie podczas OFF Festivalu. Przed słuchaczami mnóstwo dobrej i różnorodnej muzyki. Każdy fan znajdzie coś dla siebie, to na pewno! Iggy Pop, to wcielony rock'n'rollowiec i sceniczne zwierze, które zaśpiewa i zatańczy razem ze słuchaczami w Katowicach. Kto jeszcze pojawi się na festiwalu? Artur Rojek, założyciel i dyrektor festiwalu oficjalnie ogłasza gwiazdy OFF Festivalu 2022.

W Katowicach zagrają: Iggy Pop, Metronomy, Rina Sawayama, Bikini Kill, Altın Gün, Molchat Doma, Dry Cleaning, Q, Di Seinfeld presents Mirrors: Live, Yves Tumor & Its Band, Erika de Casier, Natalie Bergman, Yard Act, Mdou Moctar, The Armed, Pi'erre Bourne Squid i inni.

OFF Festival 2022 - BILETY, DATA

OFF Festival 2022 odbędzie się w Katowicach, a dokładniej w dniach 5-7 sierpnia 2022 roku. Sprzedaż biletów ruszyła. Karnet na 3 dni to koszt 399 zł, a karnet 3-dniowy z polem namiotowym 499 zł. Więcej informacji na off-festival.pl

Wywiadówka - Jan Borysewicz