Numer Ozzy'ego Osbourne'a na liście 100 najlepszych utworów 2022 roku według magazynu Rolling Stone!

i

Autor: Materiały prasowe Sukces Ozzy'ego Osbourne'a!

Numer Ozzy'ego Osbourne'a na liście 100 najlepszych utworów 2022 roku według magazynu "Rolling Stone"!

2022-12-06 11:28

Kolejny dzień - kolejne muzyczne podsumowania 2022 roku! Po wskazaniu 100 najlepszych albumów 2022 roku, magazyn "Rolling Stone" przedstawił swoje zestawienie 100 najlepszych utworów ostatnich dwunastu miesięcy. Na wysokim miejscu znalazła się jedna z kompozycji, które trafiły na album "Patient Numer 9" Ozzy'ego Osbourne'a i nie jest to numer tytułowy!

Ozzy Osbourne ma za sobą świetny rok. Muzyk wydał na początku września swój najnowszy, trzynasty album studyjny. Trzynastka okazała się być szczęśliwa - krążek Patient Number 9 osiągnął ogromny sukces komercyjny, spotkał się także z uznaniem krytyków muzycznych. Ukoronowaniem tej dobrej passy było ogłoszenie nominacji do nagrody Grammy - "Książę Ciemności" uzyskał rekordową dla siebie liczbę czterech nominacji i ma szansę na wygraną w kategoriach Best Rock Performance, Best Metal Performance, Best Rock Song i Best Rock Album. Nie da się ukryć, że Patient Number 9 to jeden z najważniejszych rockowych albumów 2022 roku. Teraz wydawnictwo to postanowił wyróżnić magazyn "Rolling Stone".

Numer Ozzy'ego Osbourne'a na liście 100 najlepszych utworów 2022 roku według magazynu "Rolling Stone"!

Dokładnie 1 grudnia kultowy magazyn opublikował swoje zestawienie 100 najlepszych albumów 2022 roku. Choć na próżno szukać na nim najnowszej płyty Ozzy'ego, to inaczej wygląda to w sytuacji najnowszego rankingu "Rolling Stone". W poniedziałek 5 grudnia udostępniono listę 100 najlepszych utworów, jakie pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Na wysokim, 34. miejscu znalazł się utwór No Escape From Now Ozzy'ego! Gościnnie w kompozycji pojawił się Tony Iommi i to właśnie na ten fakt uwagę zwróciła redakcja magazynu. W uzasadnieniu napisano, że numer ten, nagrany bądź co bądź przez pionierów heavy metalu, przywołuje ducha tego gatunku i świetnie umieszcza go we współczesnej muzyce. Pełna lista dostępna jest pod linkiem.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4