Nowe kawałki od KORN już w przyszłym roku! Potwierdza to gitarzysta

i

Autor: Wikipedia / Antje Naumann (AllSystemsRed)

Nowe kawałki od KORN już w przyszłym roku! Potwierdza to gitarzysta

2023-09-18 10:42

Rok 2024 zapowiada się wyjątkowo dla fanów ekipy Jonathana Davisa. Po pierwsze: będą świętować trzydziestolecie działalności, a z takiej okazji zawsze można liczyć na sporo akcji i prezentów dla fanów. Po drugie: szykuje się nowy materiał muzyczny!

Gitarzysta grupy, Brian "Head" Welch podzielił się dobrymi wiadomościami podczas rozmowy ze znanym amerykańskim podcasterem. W swojej audycji The Joe Kingdom Perspective został zapytany o muzyczne plany grupy. W 2022 wydała ona ostatni album studyjny, zatytułowany „Requiem”. Już wtedy wokalista Korn przebąkiwał, że nie jest to ich ostatnie słowo.

- Tak, nowa muzyka wyjdzie w przyszłym roku – potwierdził Head – Na razie jesteśmy trochę w ukryciu, robimy po prostu swoje.

Czego możemy się spodziewać? Tego niestety gitarzysta nie zdradził. Będzie to 15. krążek w dorobku kapeli, która uchodzi za jedną z najważniejszych w nurcie nu metalu. Tymczasem najbardziej wygłodniali fani mogą zaopatrzyć się w coś od Adidasa, który właśnie będzie wypuszczał na rynek efekty swojej współpracy z zespołem. Przez wiele lat sportowe stroje tej marki były znakiem rozpoznawczym wokalisty kapeli, jednak dopiero po 30 latach nawiązał oficjalną współpracę z tą marką. Wcześniej muzycy reklamowali ubrania firmy Puma.