Nothing But Thieves w wywiadzie dla EskiROCK. Zobaczcie pełną luzu rozmowę, którą przeprowadziła Agnieszka Szkuta

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Nothing But Thieves w wywiadzie dla EskiROCK. Zobaczcie pełną luzu rozmowę, którą przeprowadziła Agnieszka Szkuta [WIDEO]

2022-04-13 12:03

Nothing But Thieves uwielbiają polską publiczność, oczywiście z wzajemnością, a na antenie EskiROCK, są częstymi gośćmi. Przed koncertem w Warszawie, Agnieszka Szkuta przeprowadziła wywiad z artystami, który jak szybko zauważycie, jest pełen luzu i świetnej atmosfery.

Nothing But Thieves to zespół, który w Polsce ma wielu fanów, którzy zawsze tłumnie stawiają się na koncerty. Nie inaczej było w warszawskiej hali EXPO XXI, gdzie grupa zagrała niesamowicie energiczny koncert. Wydarzenie wypełnione świetną muzyką, wspaniałymi piosenkami oraz cudowną atmosferą, zostanie w pamięci fanów na długo. Przed koncertem, Agnieszka Szkuta miała okazję porozmawiać z zespołem, a jej wywiad, to coś więcej niż zwykła rozmowa.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Nothing But Thieves w wywiadzie dla EskiROCK. Zobaczcie pełną luzu rozmowę, którą przeprowadziła Agnieszka Szkuta

Jeżeli chcecie zobaczyć pełną luzu rozmowę z Nothing But Thieves, to właśnie nadarzyła się idealna okazja. Agnieszka Szkuta, która jak sama przyznaje, jest fanką zespołu, miała okazję porozmawiać z artystami przed koncertem. Warto dodać, że to nie pierwsze spotkanie Agnieszki z zespołem, co widać już od pierwszych sekund rozmowy. Zobaczcie sami:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]