Nikki Sixx odpowiedział na krytyczne słowa Eddiego Veddera

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aAQ8fDvMrtY

Nikki Sixx odpowiedział na krytyczne słowa Eddiego Veddera

2022-02-07 8:43

Konflikt na linii Eddie Vedder - Nikki Sixx narasta i widać, że panowie raczej nie zamierzają się gryźć w języki. Po mocnych słowach lidera Pearl Jam, przyszedł czas na odpowiedź ze strony muzyka Mötley Crüe.

Konflikt na linii Eddie Vedder - Nikki Sixx stał się ostatnio bardzo żywy, a to wszystko za sprawą słów lidera Pearl Jam, który powiedział:

Kiedyś pracowałem w klubie w San Diego, rozstawiając sprzęt, przez co widziałem koncerty, na które normalnie bym się nie wybrał. Koncerty zespołów, które w latach 80. zmonopolizowały MTV. Zespołów metalowych, którymi – staram się tutaj być miły – gardziłem. To całe „Girls, Girls, Girs” i Mötley Crüe: pieprzcie się. Nienawidziłem ich. Nienawidziłem tego, jak przedstawiali facetów i jak przedstawiali kobiety. Było to takie próżne. Potem pojawili się Guns N’ Roses i oni, dzięki bogu, mieli chociaż zęby. Zmierzam do tego, że na scenie Seattle podobało mi się, że dziewczyny mogły nosić wojskowe buty i swetry, a włosy miały jak Cat Power a nie jak Heather Locklear – chociaż nic do niej nie mam. Mogły mieć własne zdanie i być szanowane.

Te słowa trafiły do Nikkiego Sixxa, który postanowił odpowiedzieć liderowi Pearl Jam.

Co tam w środku gra - Metallica

Nikki Sixx odpowiedział na krytyczne słowa Eddiego Veddera

Basista Mötley Crüe, napisał na Twitterze bardzo krótko, co myśli na temat słów Veddera:

Rozbawiło mnie dzisiaj, gdy przeczytałem, jak bardzo wokalista Pearl Jam nienawidzi Mötley Crüe. Biorąc pod uwagę fakt, że jest z jednego z najnudniejszych zespołów w historii, to chyba komplement, nie?

Pozostaje teraz czekać na kontrę ze strony Veddera, chociaż ona może równie dobrze się nie pojawić.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu