Nikki Sixx komentuje słowa Carmine'a Appice'a na temat Micka Marsa: “Chodzi o kasę”

i

Autor: The Patriot-News/pennlive.com/Associated Press/East News Nikki Sixx reaguje na słowa o rzekomym konflikcie w Mötley Crüe

Nikki Sixx komentuje słowa Carmine'a Appice'a na temat Micka Marsa: “Chodzi o kasę”

2023-03-21 10:29

Kilka dni temu perkusista Carmine Appice udzielił wywiadu, w którym rzucił zupełnie inne światło na rezygnację z koncertowania z Mötley Crüe wieloletniego gitarzysty. Muzyk miał powiedzieć, że względy zdrowotne nie były jedynym powodem odejścia Micka Marsa. Na słowa Appice'a zareagował Nikki Sixx, wprost mówiąc, co sądzi o jego wywodach.

Zespół Mötley Crüe był legendą hard rockowego grania lat 80. Albumy grupy, na czele z Too Fast For Love, Theatre of Pain, Girls, Girls, Girls Dr. Feelgood, biły rekordy popularności. W skład formacji od 1981 roku wchodzą Nikki Sixx, Tommy Lee, Vince Neil Mick Mars. Ostatni ze wspomnianych zdecydował się zrezygnować z koncertowania z formacją pod koniec ubiegłego roku. Oficjalne oświadczenie jako powód podało kwestie zdrowotne gitarzysty, poinformowano także, że Mars pozostaje członkiem składu i nadal będzie komponował i nagrywał, na koncertach zaś zastępuje go John 5. 

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Nikki Sixx reaguje na słowa Carmine'a Appice'a

Zupełnie co innego na ten temat powiedział ostatnio Carmine Appice. Perkusista, długoletni przyjaciel Marsa zdradził, że ten od dawna nie dogadywał się z pozostałymi członkami zespołu, podróżował osobno, gdyż nie odpowiadał mu ich styl życia i brak skupienia się na muzyce. 

Na słowa te zareagował ostatnio Nikki Sixx. Założyciel Mötley Crüe i basista napisał na swoim Twitterze, że nie lubi, gdy ktoś, zupełnie nie związany z grupą, wypowiada się w jej imieniu. Skrytykował także media, które podają tego typu informacje, bez potwierdzenia jej bezpośrednio u źródeł, a wszystko to dla kliknięć i pieniędzy. Pytanie tylko, czy źródło w tym przypadku można traktować wiarygodnie, na to jednak Nikki musi odpowiedzieć sobie sam.