Nickelback z klipem do numeru Those Days! Premiera albumu zbliża się wielkimi krokami!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy teledysk od Nickelback

Nickelback z klipem do numeru "Those Days"! Premiera albumu zbliża się wielkimi krokami!

2022-10-27 14:09

Zespół Nickelback dzieli się z fanami teledyskiem do "Those Days", drugiego singla z ich długo wyczekiwanego nowego albumu Get Rollin', który ukaże się 18 listopada nakładem BMG. Utwór "Those Days” to wspomnienia zespołu o przygodach z młodości - od przebywania poza domem po godzinie policyjnej, aż do pierwszych miłości. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do starych, dobrych czasów. Teledysk zawiera ekskluzywne zdjęcia i filmy z archiwów zespołu.

Nazwany w 2009 roku przez „Billboard” „najpopularniejszym rockowym zespołem dekady”, Nickelback jest jednym z najbardziej witalnych i najważniejszych wykonawców ostatnich dwudziestu lat. Kwartet, w którego skład wchodzi Chad Kroeger, Mike Kroeger, Ryan Peake i Daniel Adair zdobył globalną popularność obsypanymi nagrodami hitami, takimi jak „How You Remind Me”, „Photograph”, „Far Away” czy „Rockstar”, które dotarły na sam szczyt zestawienia „Billboard Hot 100”. Skalę jego sukcesu obrazuje ponad 50 milionów sztuk sprzedanych płyt, które czynią z formacji jedną z najlepiej sprzedających się grup w historii muzyki i drugi najlepiej sprzedający się zagraniczny zespół w USA w pierwszej dekadzie XXI wieku, ustępujący jedynie The Beatles. Jego zaraźliwie chwytliwy megahit „How You Remind Me” został przez „Billboard” nazwany „najlepszą rockową piosenką dekady”. Był najczęściej granym utworem w amerykańskich radiach (każdego formatu) na początku lat dwutysięcznych – według Nielsen Soundscan pojawił się w eterze ponad milion dwieście tysięcy razy. 

Co więcej, grupa została nazwana przez Billboard „topowym rockowym zespołem dekady” i otrzymała dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzy nagrody American Music Awards, ponadto World Music Award, People’s Choice Award, dwanaście JUNO Awards, siedem MuchMusic Video Awards i została wprowadzona do kanadyjskiego „Walk of Fame” w 2007 roku. Z ponad dwudziestoma trzema przebojami ze szczytów zestawień i rzeszą fanów na całym świecie, Nickelback objechał kulę ziemską dwanaście razy grając dla dziesięciu milionów wiernych słuchaczy.

Nowy klip od Nickelback!

Zespół Nickelback podzielił się z fanami teledyskiem do "Those Days", drugiego singla z ich długo wyczekiwanego nowego albumu Get Rollin', który ukaże się 18 listopada nakładem BMG. Utwór "Those Days” to wspomnienia zespołu o przygodach z młodości - od przebywania poza domem po godzinie policyjnej, aż do pierwszych miłości. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do starych, dobrych czasów. Teledysk zawiera ekskluzywne zdjęcia i filmy z archiwów zespołu.

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’” i „Get Rollin’ (Deluxe)” będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just One More”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!