Nick Cave & The Bad Seeds

i

Autor: Materiały prasowe

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca, bilety

2022-07-29 15:30

Nick Cave & The Bad Seeds zagrają w Polsce aż dwa razy już za kilka dni! Artysta z zespołem pojawi się 7 sierpnia 2022 w Arenie Gliwice i 8 sierpnia 2022 w ERGO ARENIE Gdańsk / Sopot. Pierwsza trasa zespołu po czteroletniej przerwie zbiera zachwyty mediów i fanów. Zapowiadają się najlepsze alternatywne koncerty tego roku!

Założony po rozpadzie The Birthday Party w 1982 roku zespół do tej pory wydał 17 albumów studyjnych, poczynając od From Her To Eternity w 1984 roku, po najnowszą płytę Bad Seeds Ghosteen, która została powszechnie przyjęta jako ich najlepsze wydawnictwo. Nick Cave & The Bad Seeds, jeden z najbardziej uznanych przez krytyków artystów, sprzedał do tej pory ponad 5 milionów albumów na całym świecie. Ich wpływ był głęboki i daleko idący, a wielu artystów opisuje ich twórczość jako ogromną inspirację. Nick Cave & The Bad Seeds nadal pozostają niezrównanym zespołem koncertowym i przeciwstawiają się oczekiwaniom.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca, bilety

Nick Cave & The Bad Seeds zagrają w Polsce aż dwa razy! Artysta z zespołem pojawi się 7 sierpnia 2022 w Arenie Gliwice i 8 sierpnia 2022 w ERGO ARENIE Gdańsk / Sopot. Pierwsza trasa zespołu po czteroletniej przerwie zbiera zachwyty mediów i fanów: "If you have a chance to see him this year, you should." (Stereogum).Bilety w cenie od 169 zł dostępne są na stronie ebilet.pl oraz altersklep.pl.