Bracia Figo Fagot na specjalnym, koncercie w Warszawie! Data, miejsce, bilety

i

Autor: Materiały prasowe

Bracia Figo Fagot na specjalnym, koncercie w Warszawie 2022! Data, miejsce, bilety

2022-09-27 13:29

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”, który już 1 października 2022 odbędzie się w Klubie Stodoła. Niekwestionowani królowie pastiszu jak co roku rozkołyszą warszawską publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco-chłosty oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii! Bilety dostępne w sprzedaży.

Zespół Bracia Figo Fagot został założony we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany Miliony internautów mogą się mylić, ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory Karolino (KOCHAM CIĘ) oraz Nie zaufam nigdy już. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - Wędkarza miłości, Pakistańskiego chłopca czy Ugi Boogie. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Kim jest Cjalis?

Cjalis to postać znana z serialu Blok Ekipa, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk. Ma na swoim koncie takie hity jak Autodancing, Królowa Dzielni czy Ciuralla. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube.

Figo i samogony - sylwetka

Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana "Figo" Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko.

Bracia Figo Fagot ogłaszają specjalny koncert w klubie Stodoła! Data, bilety

Już 1 października w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się Festiwal na bogatości 30%! Niekwestionowani królowie pastiszu jak co roku rozkołyszą warszawską publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco-chłosty oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Bilety są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?