Neck Deep

i

Autor: Materiały prasowe

Neck Deep na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy zagra walijska kapela?

2022-06-08 16:56

Walijski pop-punk wybrzmi w Warszawie i Krakowie! Neck Deep zmierza do kraju nad Wisłą, by zagrać swoje największe hity i rozruszać polską widownie. Kiedy i gdzie wystąpią? Kto pojawi się w roli supportu?

Neck Deep to walijski zespół pop-punkowy z Wrexham, utworzony w 2012 roku. Kariera zespołu rozpoczęła się od publikacji utworu „What Did You Expect?”, który bardzo szybko zyskał uznanie słuchaczy oraz krytyków. W ślad za tym, zespół opublikował w sieci dwie EP-ki: Rain in July (2012) i A History of Bad Decisions (2013), a następnie podpisał kontrakt z wytwórnią Hopeless. Obecnie zespół ma na koncie cztery studyjne albumy, a ostatni z nich -"All Distortions Are Intentional’’ został wydany w lipcu 2020 roku i trafił na 4 miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Trasa koncertowa promująca album została przełożona z powodu pandemii na 2022 rok. Zespół przyjedzie również do Polski na dwa koncerty.

WYWIADÓWKA - JELONEK

Neck Deep w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCA, BILETY

Walijska kapela wyśpiewa swoje największe przeboje w dwóch polskich miastach. Najpierw pojawią się w warszawskim Klubie Proxima 9 czerwca 2022 roku, a dzień później 10 czerwca zagrają w Klubie Kwadrat w Krakowie. W roli supportu wystąpi Happydaze. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie LIVENATION.PL

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?